П'ятниця, 18 жовтня 2019 19:08

ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В ЛІЦЕЇ

Цей тиждень у нашому закладі був тижнем президентських виборів.

П'ятниця, 11 жовтня 2019 18:41

Весела англійська

Останній робочий день – п’ятниця… Якою вона була в ліцеї? Незабутня, насичена грандіозним заходом із англійської мови для дев’ятикласників міста.  

П'ятниця, 11 жовтня 2019 07:55

У ПІСНІ – ДУША УКРАЇНИ

Фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України», присвячений Дню захисника України, став справжнім святом, що синтезувало творчість, національний дух, енергійний запал. 

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я.

Четвер, 10 жовтня 2019 18:14

Цікаві факти про Німеччину

У ліцеї триває тиждень іноземних мов, тому ніхто не нудьгує. Ліцеїсти першого курсу лінгвістичного класу, які вивчають німецьку як другу іноземну взяли участь у країнознавчій бліц-вікторині «Яскрава Німеччина». Відповідаючи на запитання,  учні згадали основні географічні відомості про Німеччину, дізналися нові факти про походження назв деяких міст, національних страв, про традиційний одяг. Також вразили своїми знаннями видатних постатей країни, мову якої вони вивчають – спортсменів, політиків, акторів та винахідників.

Четвер, 10 жовтня 2019 15:36

Таємниці художнього слова

Уже не один рік ніжинці мають можливість спілкуватися з письменниками сучасності, адже в місті щорічно проходить Міжнародний літературний фестиваль  інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври», ініціатором та організатором якого є відома нам усім пані Тетяна Винник. Так, до кожної школи приїздять поети та прозаїки, щоб подарувати нам відчуття окриленості. 

Середа, 09 жовтня 2019 20:20

Майстер-клас з англійської мови

У рамках тижня іноземних мов 09 жовтня учитель-методист Афанасова Світлана Іванівна провела майстер-клас «Стратегії виконання розділу «Аудіювання» на ЗНО з англійської мови» для вчителів шкіл міста. У заході взяли участь 14 педагогів, які викладають у старших класах.

Вівторок, 08 жовтня 2019 20:39

Подорожуймо віртуально!

Лондон, Берлін, Нью-Йорк, Сідней, Відень…. Хто не мріє побачити всі ці чудові міста на власні очі, помилуватися визначними пам’ятками? Сьогодні це можливо зробити навіть не виходячи з аудиторії.

Понеділок, 07 жовтня 2019 18:58

Бліц – вікторина англійською

Цього понеділка у нашому навчальному закладі стартував тиждень іноземних мов. Розпочався він вже традиційною бліц-вікториною « Що ти знаєш про країну, мову якої вивчаєш?» Запитання вікторини підготували учні ІІ курсу лінгвістичного класу, а її учасниками стали першокурсники.

Неділя, 06 жовтня 2019 22:03

Дарую тобі свято, мій Учителю!

Учителю потрібно володіти величезним талантом людинолюбства і безмежною любов’ю до своєї праці й перш за все до дітей, щоб на довгі роки зберегти бадьорість духу, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів. 

В. О. Сухомлинський

Сторінка 1 із 48
Web Analytics
monarchy-univalent