Один раз на рік є день, коли ми вимовляємо слова «учитель», «вихователь», згадуючи при цьому не контрольну чи домашню роботу, а квіти, гарний настрій і дорогих наставників.

Вереснева конференція учасників освітнього процесу – незмінна ліцейська традиція.

Середа, 28 вересня 2022 16:22

Творчо про себе...

Cьогодні відбувся ліцейський конкурс інформсторінок " Моя сторінка на сайті".

Вівторок, 27 вересня 2022 19:47

"Моє обличчя - обличчя ліцею"

Культура одягу має таке ж значення, як і культура поведінки. При формуванні першого враження про особу одяг є найважливішою складовою. В одязі найбільш інформаційними є стиль і колір. Сьогоднішня  акція в черговий раз акцентує увагу на  необхідності дотримуватись ліцейського дрескоду. Ліцеїсти продемонстрували власний стиль  класу – діловий в основі, але з ексклюзивним наповненням. Кольорова гама теж мала своє психологічне  підґрунтя:  чорний колір – показник престижу, серйозності, інтелекту, цілеспрямованості; білий – символ свободи, чистоти оптимізму; синій  випромінює впевненість і надійність, врівноваженість; помаранчевий – колір енергійних, життєрадісних, творчих особистостей.

Зовнішність ліцеїста –  завжди важливо і актуально, це сходинка до впевненості, до успіху.

Позитивно, естетично, емоційно, цікаво, дружньо – підсумок акції.

Марина Семенова, ЗДНВР, Світлана Солдатенко, психолог.

П'ятниця, 23 вересня 2022 19:22

Вперед до нових знань!

Завжди цікаво дізнаватися щось нове та незвідане. Це спряє розвитку не лише наших знань, але і нашого кругозору. Саме таким захоплюючим та цікавим виявився захід Кедрова Б.Ю щодо життєдіяльності кажанів. Учні І курсу природничого класу познайомилися із особливостями життя цих таємничих та загадкових істот. Було зазначено, що найбільше видів цих тварин мешкає в Центральній і Південній Америці.  Учні І курсу природничого класу дізналися, що незважаючи на слабкий зір, всі види цих створінь ведуть нічний спосіб життя. Не надто пильні очі компенсуються іншими органами — звірята видають ультразвук, і за його відбитими хвилями орієнтуються в просторі.

Субота, 10 вересня 2022 10:52

Свято знань 2 курс

Субота, 10 вересня 2022 10:50

Свято знань 1 курс

П'ятниця, 09 вересня 2022 19:13

День знань у ліцеї

Якось незвично, що День знань святкуємо через тиждень після Першого дзвоника, але на це є вагомі причини. Ми намагаємось повертатись до звичного життя: продовжуємо  працювати, творити, мріяти, і, не зважаючи ні на що, радіти. А що може бути приємніше, ніж усмішки на дитячих обличчях, коли вони відчувають себе справжніми ліцеїстами як наші першокурсники після посвяти й отримання значка ліцеїста, чи другокурсники, одягнувши таку омріяну мантію, як символ дорослішання та успішності.

П'ятниця, 02 вересня 2022 19:46

Ми - сильні! Ми - незламні!

Сьогодні, як ніколи, ці слова є важливими та актуальними. Особливе значення та цінність  вони мають і для наших ліцеїстів. Новий навчальний рік для учнів 1 курсу математичного А класу почався зі слів «Ми – українці, і ми цим пишаємось!» Під час години спілкування з особливим піднесенням та натхненням ліцеїсти говорили, що для них означають поняття «незламність», «незалежність», а також створювали асоціативні малюнки. Соняшниками, кульками, сердечками, колосками діти зображали Україну - незламною, нескореною, вільною, незалежною, рідною. Особливо чуттєво порівнювали, якими були та стали українці, переживши події 2013-2022 років.

Усі учні зійшлися на думці, що ми стали сильнішими, ріднішими, дружнішими і найголовніше – єдиними!

М.С. Бурльова та учні 1 курсу математичного А класу

Четвер, 01 вересня 2022 17:17

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Календар на стіні сповістив про те, що літо закінчилося й настав перший осінній день. Проте сонячна погода нагадала нам, що не можна здаватися ні за яких обставин. Саме про незламність та нескореність українського духу говорили учні 2 курсу лінгвістичного класу зі своїм класним керівником Світланою Солдатенко.

Сторінка 1 із 76