12 квітня ліцеїсти перших курсів  радо вітали  своїх друзів, однокласників, майбутніх ліцеїстів  та любих учителів  на ліцейській гуморині, яка відбулася  у незвичайному форматі казки «Королівство кривих дзеркал».  Без звичних ведучих та урочистих промов кожен глядач став свідком  подорожі дівчинки-ліцеїстки, яка потрапила у задзеркалля, зустрівши там своє відображення.  Дівчата мандрували ліцейською країною, де все було шкереберть. За сюжетом загального сценарію кожен клас мав завдання показати життя класу іншого профілю. 

Кожному випускнику хотілося б, як мінімум, мати хоча б один такий ключ, який би відмикав двері до заповітних 200 балів. Виявляється, отримати їх може кожен, хто багато й наполегливо працює.

Проведення віртуальної виставки екологічних плакатів ініціювали учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Заздалегідь члени команди запропонували 16 найголовніших правил збереження природи, які розподілили між класами. На обрану тему потрібно було підготувати електронну стінгазету. Учасники рою закріпилися за окремими класами і стали їх кураторами з виконання екологічного плакату. Тиждень плідної праці, і все готово. 

Діти - це наше майбутнє, наша гордість. І обов'язок держави - постійно їх підтримувати, як уже багато років робить благодійний фонд «Копиця». Протягом чотирьох років родина підприємців - Анатолій і Наталія Копиці організовують у Ніжині конкурс для обдарованих дітей та педагогів під назвою «Талант року». Ліцеїсти нашого навчального закладу є постійними переможцями цього свята й завжди отримують масу задоволення від участі, а також постійну підтримку його організаторів.

На заняттях української мови учні звикли мислити мовою правил, термінів, вправ. До такого режиму навчання вже звикли й 9 - класники, які відвідують консультаційні заняття з метою вступу до нашого навчального закладу. Така одноманітність іноді стомлює й призводить до зниження інтересу у вивченні української мови.

Два роки тому учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») - рій «Фортеця» приєдналися до громадської організації "Let's do it, Ukraine!". А у вересні минулого року взяли участь у Всесвітньому дні прибирання "World Cleanup Day", прибирали третю локацію проекту - Графський парк.

Сьогодні відбулася очікувана зустріч з першокласниками Ніжинської ЗОШ №11. Для дітей учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») провели екологічно-спортивну гру «Природа мій дім, а я дбайливий господар в нім». Проблема захисту навколишнього середовища сьогодні надзвичайно важлива. На заході діти повторили найголовніші правила збереження природи». Ліцеїсти чудово поєднали рухливі конкурси з творчими завданнями. Діти жваво приймали участь у  святі. 

П'ятниця, 05 квітня 2019 08:39

Від краси довкілля до краси душі

З метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану, благоустрою та озеленення території з 26 березня по 26 квітня у Ніжині триває місячник з благоустрою та санітарного очищення міста. 

Цього разу рій «Фортеця» - учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), відвідали дитячий садочок №9 «Лілея» та провели для дітей екологічно-спортивну гру «Земля мій дім, а я дбайливий господар в нім». 

Сторінка 1 із 49
Web Analytics
monarchy-univalent