29 червня велика дружня ліцейська компанія з учнів, випускників та вчителів вирушила у Європу назустріч пригодам. Уже 3-ій рік поспіль Кресан Надія Петрівна, вчитель англійської мови, організовує туристичні пізнавальні поїздки у західному напрямку. Цього року «Eurotour2019» передбачав відвідування Варшави, Берліну, Амстердаму, Парижу, Версалю, Праги та Кракова. 7 літніх днів, 4100 км краси, нових вражень, натхнення…

Середа, 26 червня 2019 08:46

Шановні ліцеїсти!!!

Вступну кампанію завершено. До ліцейської родини долучилися 122 учні.

Середа, 26 червня 2019 08:34

Додатковий набір

Середа, 26 червня 2019 07:34

Замайоріло літо пишно і яскраво

Замайоріло літо пишно і яскраво: 

Стрункі майори в різнокольорових сорочках 

Стоять між інших квітів гордо й величаво, 

А неба полотно в хмаринках, ніби в латочках…

21 червня 2019 року ліцеїсти насолоджувалися спекотним літнім днем й пригадували насичені будні літнього табору «Школа успіху». Останні три тижні запам’яталися кожному незабутніми екскурсіями, цікавими навчальними заняттями, спортивними змаганнями, квестами, відеоподорожами, приємними хвилинами спілкування з вчителями, вихователями й, звичайно, з друзями. Але сумувати найближчим часом буде ніколи та й ніяк. У цьому переконані чарівні ведучі заходу Софія Примушко, Поліна Кармазіна та Анастасія Вощинська. Вони наголосили, що попереду нас чекають ще два місяці теплого літа, сповнені нових пригод і відкриттів, незабутніх подорожей… А доки ми залишаємося в рідному місті «італійці» Ольга Дубок та Костянтин Дема вирішили долучитися до веселощів й привітати найсильніших хлопців, найкрасивіших дівчат, прекрасних вихователів у жартівливій формі з цим чудовим святом – закриттям табору відпочинку!

Учні літнього табору «Школа успіху» мають змістовне та цікаве життя завдяки розкладу, насиченому різноманітними заняттями та видами діяльності.

12 червня у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя відбувся звіт директора перед громадськістю. На зборах були присутні 36 осіб: усі члени колективу, батьки, учні.  Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області представляла методист ММК Даниленко Ольга Юріївна. 

Сьогодні в ліцеї зібралися учні 1 та 2 курсів для того, щоб зустрітися з волонтерами  програми обміну майбутніх лідерів -"FLEX". 

Вівторок, 11 червня 2019 19:39

FUTURE LEADERS EXCHANGE

Сьогодні ми провели наш день весело та з користю для себе. Переможці програми "FLEX" попередніх років Мілена, Кирило, Анастасія, Анна й Аля влаштували цікаву програму, яка проводилася на базі ліцею. Охочих провести час активно знайшлося чимало.

Сторінка 1 із 54
Web Analytics
monarchy-univalent
Los Angeles Chargers Authentic Jersey