Вівторок, 16 жовтня 2018 09:44

– Do you speak English? – Yes, I do.

Це найпростіший діалог, який ми з вами пам’ятаємо і знаємо. Та знання наших учнів, звичайно, значно ґрунтовніші, тому що робота кафедри іноземних мов у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя давно й добре налагоджена. Працюють тут кваліфіковані викладачі, майстри своєї справи. Вони з 8 по 12 жовтня провели тиждень іноземних мов, віддаючись улюбленій справі на 100%.

Субота, 13 жовтня 2018 22:06

Козацькому роду нема переводу!

Українці шанують державні свята, особливо ті, що сягають корінням у давнину. День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Так для учнів І курсу природничого класу студенками-практикантками Марією Петрівною Юсковець та Юлією Володимирівною Ракоїд проведено виховний захід «Козацькому роду нема переводу!». Молоді педагоги підготували цікаву пізнавальну гру, у якій взяли участь чотири команди: «Незламними» керував отаман Данило, отаман Назар очолив «Манюня+1,7», «Фламінго» під керівництвом отамана Богдана та «Телепузики» на чолі з отаманом Іваном. 

Творчість не знає кордонів, вона не розділяє, а об’єднує покоління. На такі заходи діти приходять залюбки, щоб поділитися своїми вподобаннями. Тиждень іноземних мов завершився грандіозним творчим вечором англійської пісні, танцю та поезії, на який були запрошені ліцеїсти та учні 9х класів.

Є країна, де найкращі у світі пісні

І цвітом чарує калина,

Де сонечко вперше всміхнулось мені, 

Де дім мій – моя Україна.

11 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя відбувся  конкурс  патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України».

Уперше цей день був відзначений 10 жовтня 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я. Психічне здоров'я, згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, трактується як стан благополуччя, у якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати й робити внесок у свою спільноту. Отже, психічне здоров'я є основою благополуччя особистості.

Середа, 10 жовтня 2018 17:34

Яскрава Німеччина

У ліцеї триває тиждень іноземних мов, тому ніхто не нудьгує. Учні, які навчаються у лінгвістичному класі, боролися за почесні місця у першому етапі олімпіади з англійської мови, ліцеїсти перших та других курсів німецького відділення взяли участь у країнознавчій вікторині «Яскрава Німеччина». Відповідаючи на запитання,  учні згадали основні географічні відомості про Німеччину, дізналися нові факти про походження назв деяких міст, національних страв, про традиційний одяг. Також познайомилися з іменами видатних постатей країни, мову якої вони вивчають – спортсменів, політиків, акторів та винахідників.

Вівторок, 09 жовтня 2018 20:02

Майстер-клас із писемного мовлення

«Досконалості немає меж», - сказали викладачі іноземних мов і відправилися на майстер-клас із писемного мовлення. Якщо ви думаєте, що у ліцеї навчаються лише учні, то вам доведеться переглянути свої уявлення про професію вчителя.

Понеділок, 08 жовтня 2018 19:13

«Їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти»

Саме під таким гаслом відбулася показова пара з англійської мови на першому курсі природничого класу. У рамках Тижня іноземних мов Негода Віталіна Василівна провела заняття, на якому учні дізналися про різні кухні світу, незвичайні страви та неповторні кулінарні звичаї та традиції.

Субота, 06 жовтня 2018 20:31

Посвята «молодих бійців»

День учителя був по-особливому важливим і урочистим для молодих учителів, які у вересні поповнили ряди педагогічних працівників ліцею – Бандури Альони Валентинівни, Бурльової Марини Сергіївни, Крапив’янської Ольги Станіславівни, Лепьошкіної Оксани Вікторівни, Негоди Віталіни Василівни, Шапар Ангеліни Дмитрівни. 

Субота, 06 жовтня 2018 17:58

День самоврядування в ліцеї

Щорічно в нашому навчальному закладі проводиться день самоврядування, коли учні можуть спробувати себе в новому амплуа. Ліцеїсти завжди з відповідальністю та креативністю ставляться до такого дня, адже мають можливість спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти й відчути, як це – бути вчителем.

Сторінка 1 із 38
Web Analytics
monarchy-univalent