Понеділок, 10 грудня 2018 17:59

Вибір майбутнього

7 грудня Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя тепло зустрічав учнів другого курсу лінгвістичного класу. Викладачі кафедри іноземних мов провели профорієнтаційну бесіду, адже наразі для наших випускників питання вибору вищого навчального закладу та майбутньої професії актуальне, а для деяких із них ще відкрите.

Нині модним трендом усіх найпопулярніших спільнот стали меми – інформаційні картинки, які дотепно чи іронічно розповідають про якусь подію або ситуацію, яка нещодавно сталася і набула популярності, або ж є знаною в культурі й історії країни. Мемами можуть вважатися як слова, так і зображення. Інакше кажучи, це будь-які висловлювання, картинки, відео або звукозаписи, які мають значення і швидко поширюються у Всесвітній павутині.

Субота, 08 грудня 2018 00:10

Вітаємо!!!

Середа, 05 грудня 2018 20:49

Історичний квест

Історичний квест – віртуальна подорож сторінками історії. Сьогодні таку подорож здійснили учні І курсу історичного та лінгвістичного класів. Об’єднавшись у дві команди, юні знавці історії змагались за перемогу у квесті. На їхньому шляху було п’ять зупинок. Учасники вправлялися в знанні історичних постатей, умінні створювати історичні ланцюги та тлумаченні історичних понять та термінів. У захваті всі були від конкурсу «Хто я?», у якому учаснику потрібно було вгадати хто він, задаючи питання своїй команді. Не так просто здогадатися, що ти булава чи літопис. За підсумками п’яти конкурсів історичного квесту перемогу здобула команда І історичного класу. Вітаємо переможців!

Понеділок, 03 грудня 2018 20:52

«Ми – різні, ми – рівні!»

Всесвітній день людей із особливими потребами, який в усьому світі відзначається 3 грудня, покликаний зруйнувати стереотипи, забезпечити дотримання прав, визнання рівності  та толерантного ставлення по відношенню до даної категорії суспільства.

1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Не так давно ця інфекція сприймалася як рідкісне явище в суспільстві. Проте останні статистичні дані вражають. За матеріалами сайту mynizhyn.com в нашій області на обліку в медичних установах стоїть більше 4 тисяч ВІЛ-інфікованих людей, із яких понад 1 тисяча осіб уже  мають діагноз СНІД. Таким чином, особливої актуальності набуває роль просвітницько-профілактичної роботи з даної теми.

Понеділок, 03 грудня 2018 20:05

З Днем народження, ліцею!

Цю подію чекали всі: учні та вчителі,  і ось, нарешті – ліцею 25 років! У  Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя відбулося грандіозне свято на честь Дня народження нашого навчального закладу.

Субота, 01 грудня 2018 12:56

Ліцею – 25!

Хіба можна уникнути долі,

Якщо доля – ліцей,

Якщо він – нескінченний двадцять п’ятий кадр

У стрічці твого життя…

Вівторок, 27 листопада 2018 20:56

Акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до подолання проявів насильства у всіх його формах, профілактики ВІЛ-інфекції та упередженого ставлення до людей із таким діагнозом, протидії торгівлі людьми,  жорстокого поводження з дітьми, формування толерантного ставлення до людей із особливими потребами, попередження та недопущення порушення прав людини.

Четвер, 22 листопада 2018 19:37

Упевнено крокуємо в майбутнє

Ми зазвичай не замислюємося над тим, яким буде світ через якихось десять років? Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко це передбачити, чи не так? Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру.  Чи здатні сучасні  заклади загальної середньої освіти підготувати їх до цього? Відповіддю може стати STEM-освіта.

Сторінка 1 із 42