Неділя, 08 липня 2018 21:04

Незабутня подорож

Buongiorno, hallo, zdravo! Літо – час незабутніх подорожей та нових вражень, цікавих  знайомств, відпочинку і, звичайно, позитивних емоцій. Не повірите, але все це (чи навіть більше) ми, ліцеїсти, отримали від незабутньої поїздки закордон.

Понеділок, 25 червня 2018 07:58

Патріотичний велопробіг у Ніжині

Шановні ліцеїсти, учителі, батьки!

До Дня молоді та Дня Конституції України в Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг під патронатом народного депутата України Олександра Кодоли.

Неділя, 24 червня 2018 06:37

Життя як мить…

Сміються сльози на моїм обличчі,

І тане смуток, в щастя порина.

Буденне почуття, всім звичне,

А біль у серці не мина.

П'ятниця, 22 червня 2018 13:18

РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ

РЕКОМЕНДУВАТИ ДО ЗАРАХУВАННЯ

до лінгвістичного класу (англійська мова):

Четвер, 21 червня 2018 08:35

А ми були в зоопарку!

18 червня мовний табір «Промінь» відпочивав  у дивовижному Парку  щасливих тварин «XII Місяців» .  Яскраві враження ми отримали від сучасного, справді європейського зоопарку під Києвом,  де нас  вразили прекрасні умови проживання  тварин : вовків , мавп , павичів , жирафів , носорогів, левів, тигрів  та  інших. Тут ми мали можливість  познайомитися  з трубкозубом,  почути, як співають білорукі гібони, погодувати своїх улюбленців.  Зацікавив  усіх   контактний зоопарк з великою кількістю поні  та кроликів.  

 13 червня  загін «Smiles» Ніжинського  ліцею гостинно  зустрічав  мовні табори  «Anthill»  (гімназія  №3), «Marryland»  (№10), «Smart Fellows»  (№15), «Sunshine»   (№16).  Ведучі  свята Аня Прокопенко  та Богдан Коноваленко  наголосили на тому, що цього сонячного дня всі учасники  зможуть відвідати  станції або ж workshops:  «Handmade», « Filmmaking», «Literature», «Drama», ”Music”  та  “Art”. Гості інтуїтивно обирали для себе картки , на яких були вказані номери  аудиторій та назви творчих майстерень.

Вівторок, 12 червня 2018 18:11

Звіт директора перед громадськістю

Сьогодні, 12 червня, у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя відбувся звіт директора перед громадськістю. На зборах були присутні 54 особи: усі члени колективу, батьки, учні.  Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області представляв спеціаліст Бровач О.В. 

7 червня на учасників мовного табору «Промінь» чекала цікава та насичена програма в рамках Дня психолога. Складалася вона з двох частин: перша – показ відео психологічних експериментів і друга – відвідування Ніжинського міськрайонного центру зайнятості.

Вівторок, 05 червня 2018 06:30

Відкриття мовних таборів

Літо - це прекрасна пора року не тільки для того, щоб відпочити, а й щоб вдосконалюватися та розвиватися.

Сторінка 1 із 35
Web Analytics
monarchy-univalent