Сенека говорив: «Скільки б ти не жив, усе життя потрібно навчатися». Справді, одноманітність у роботі стомлює не лише учня, але й учителя.

16 днів поспіль, із 25 листопада по 10 грудня, у ліцеї проходила акція « 16 днів проти насильства». Розпочалася вона 25 листопада із соціальної платформи, де було висвітлено визначні дати, які символізують ту чи іншу суспільну проблему з відповідними шляхами її вирішення. Під час заходу за допомогою художніх постановок психологічний гурток «рівний-рівному» (керівник психолог ліцею Солдатенко С.В.) та ліцейський молодіжний інтерактивний сучасний театр (керівник педагог-організатор ліцею Крапив'янська О.С.) намагалися втілити в життя та донести до свідомості молодого покоління ідею мирного співіснування, активної життєвої позиції та взаємодопомоги в будь-яких складних ситуаціях. 

Вівторок, 10 грудня 2019 20:31

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З ПРАВ ЛЮДИНИ

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

Відповідно до статті 8 Конституції України правова держава – це суверенна, політико-територіальна організація публічної влади, яка ґрунтується на принципах поваги й законодавчого визнання прав і свобод людини. У засобах  масової інформації такі слова з уст політичних діячів лунають  досить часто, та чи задумувались ми хоч іноді над їх змістом, адже це питання є досить актуальним і важливим. 

Увага! 13 грудня (у п’ятницю) о 16:00 в аудиторії 14 Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя розпочнеться майстер-клас зі створення історичних мемів, який проведуть  учителі ліцею Желіба Олександр Володимирович та Мельниченко Вікторія Володимирівна. Запрошуємо охочих восьми- та дев’ятикласників поринути в атмосферу гумору та творчості. Чекаємо на Вас!

Субота, 07 грудня 2019 21:00

Україно! Ми – твоя надія!

Україна – держава незламних людей,

Міцного духу, талановитих дітей.

Ми – горда, сильна, молода держава!

Нащадкам роду козацького - слава!

06 грудня у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася військово-спортивна гра «Україно! Ми – твоя надія!». Захід став символічним, адже був проведений у День Збройних Сил України. Рої змогли продемонструвати спритність та вміння з військової та спортивної підготовки. Змагання оцінювала суддівська колегія у складі: Луняка Євгена Миколайовича, професора НДУ ім. М.Гоголя, учасника антитерористичної операції на Сході України, засновника громадської організації Ніжинська спілка веретанів АТО, Гребеннікова Ігоря Олександровича, директора центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Ніжинської міської ради Чернігівської області, Свістова Євгенія Васильовича, учителя предмету «Захист Вітчизни», Боровика Володимира Віталійовича, учителя фізичної культури ліцею.

П'ятниця, 06 грудня 2019 22:15

В очікуванні гри

Сторінка 1 із 51
Web Analytics
monarchy-univalent