Наші переможці

Алєксєєнко Катерина Ігорівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2018) – диплом ІІ ступеня

Бибік Кирило Павлович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2014) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний етап) Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2015) – диплом ІІІ ступеня

Брагида Софія Ігорівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2016) – диплом І ступеня

Бузун Ольга Олегівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2014) – диплом ІІІ ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення історії, секція «Археологія»), 2015 – диплом ІІІ ступеня

Власенко Денис Володимирович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015) – диплом ІІІ ступеня

Волгін Денис Геннадійович

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (2015) – диплом IІ ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук, секція «Агрономія»), 2015 – диплом ІІІ ступеня

Гавій Тетяна Анатоліївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2016) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2017) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук, секція «Агрономія»), 2017 – диплом І ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Загальна біологія»), 2017 – диплом І ступеня

 

Глущенко Олександр Володимирович 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2019) – диплом І ступеня

IV (всеукраїнський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2019) – диплом ІІ ступеня

 

Головач Варвара Олександрівна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2019) – диплом ІІ ступеня

 

Голуб Ірина Сергіївна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2018) – диплом ІІІ ступеня

 

Градобик Юлія Миколаївна 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»), 2019 – диплом ІІ ступеня

Гребенникова Віта Олександрівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2018) – диплом І ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук, секція «Агрономія»), 2019 – диплом І ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук, секція «Агрономія»), 2019 – диплом ІІІ ступеня

Грек Валерія Олександрівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2017) – диплом ІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2018) – диплом І ступеня

Денисова Галина Олегівна 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Зоологія, ботаніка»), 2018 – диплом ІІ ступеня

Дерев’янко Елеонора Володимирівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2015) – диплом ІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2016) – диплом ІІ ступеня

Донець Вікторія Іванівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

Заєць Дарина Вікторівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2019) – диплом ІІ ступеня

Зубко Владислав Юрійович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2017) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Зоологія та ботаніка»), 2017 – диплом І ступеня

Іванова Вікторія Ігорівна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2018) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2018) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2019) – диплом ІІІ ступеня

Іванютіна Валерія Юріївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2015) – диплом ІІІ ступеня

Іващенко Богдан Володимирович

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Зоологія та ботаніка»), 2015 – диплом ІІІ ступеня

Іценко Олексій Анатолійович 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (2018) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення мовознавства, секція «Англійська мова»), 2018 – диплом ІІІ ступеня

 

Канахівська Яна Анатоліївна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2018) – диплом ІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2019) – диплом ІІІ ступеня

 

Колесник Сергій Ігорович 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення технічних наук, секція "Технологічні процеси та перспективні технології"), 2019 – диплом ІІІ ступеня

 

Карпенко Юлія Олександрівна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2019) – диплом ІІ ступеня

Кононець Богдан Володимирович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2015) – диплом ІІІ ступеня

Корецький Станіслав Едуардович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2015) – диплом І ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2016) – диплом І ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Хімія»), 2016 – диплом ІІ ступеня

Костянко Вадим Валерьович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2019) – диплом ІІІ ступеня

Коткова Ангеліна Андріївна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2014) – диплом IІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2014) – диплом IІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2015) – диплом IІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2015) – диплом IІ ступеня

IIІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2015) – IІ місце

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення мовознавства, секція «Українська мова»), 2015 – диплом ІІ ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення комп’ютерних наук, секція «Internet-технології та WEB дизайн»), 2015 – диплом ІІІ ступеня

Кошова Анастасія Сергіївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2019) – диплом ІІ ступеня

Крамер Крістіна Анатоліївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2014) – диплом І ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2015) – диплом І ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення мовознавства, секція «Німецька мова»), 2015 – диплом ІІІ ступеня

Крамер Оксана Анатоліївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2014) – диплом ІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2015) – диплом ІІІ ступеня

Кроковна Катерина Олександрівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2019) – диплом ІІ ступеня

Кресан Євгенія Сергіївна

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення історії, секція «Історія України»), 2017 – диплом ІІІ ступеня

Кузьменко Анастасія Вікторівна 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Теологія, релігіознавство та історії релігії»), 2018 – диплом ІІ ступеня

Кудіна Ніна Юріївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2014) – диплом ІІІ ступеня

Лабур Юлія Романівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2016) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

Литвинець Іван Олександрович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (2019) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція "Математика"), 2019 – диплом ІІ ступеня

Лісовська-Сухініна Марія Денисівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2016) – диплом ІІ ступеня

Логовець Богдан Владиславович

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Зоологія та ботаніка»), 2015 – диплом ІІ ступеня

Манойленко Володимир Іванович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2018) – диплом ІІІ ступеня

Марченко Людмила

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2016) – диплом ІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2017) – диплом ІІ ступеня

Микитенко Ігор Юрійович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2015) – диплом ІІ ступеня

Міжнародний конкурс «FLEX – Обмін майбутніх лідерів» (2015) – І місце

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017) – диплом І ступеня

ІV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

Молоденков Костянтин Петрович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2015) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (2016) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція «Математичне моделювання»), 2016 – диплом І ступеня

Муквич Ксенія Юріївна

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення історії, секція «Історичне краєзнавство»), 2016 – диплом ІІІ ступеня

Овчинников Владислав Дмитрович

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2016) – диплом ІІ ступеня

ІII (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (2016) – диплом ІІІ ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення комп’ютерних наук, секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»), 2016 – диплом ІІІ ступеня

 

Олицький Богдан Володимирович 

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2019) – диплом ІІІ ступеня

II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), 2019 - 2 місце (член команди "Фортеця")

 

Онокало Марія Юріївна 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Біологія людини»), 2018 – диплом ІІІ ступеня

Платонов Денис Юрійович

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція «Математичне моделювання»), 2017 – диплом І ступеня

ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція «Математичне моделювання»), 2017 – диплом ІІІ ступеня

Потьомкіна Олена Володимирівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2017) – диплом ІІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2018) – диплом ІІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2018) – диплом ІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Літературна творчість»), 2018 – диплом ІІ ступеня

Пузанов Денис Юрійович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2014) – диплом ІІ ступеня

ІV (всеукраїнський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2015) – диплом ІІІ ступеня

Пятниця Марина Володимирівна 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2018) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (2018) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2019) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (2019) – диплом ІІІ ступеня

Самойло Володимир Сергійович 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2018) – диплом ІІІ ступеня

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2019) – диплом ІІ ступеня

Синяк Аліна Андріївна

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук, секція «Екологія»), 2017 – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Медицина»), 2018 – диплом ІІІ ступеня

Сербін Тетяна Володимирівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2016) – диплом ІІІ ступеня

 

Сердюк Владислав Васильович 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2018) – диплом ІІІ ступеня

 

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2019) – диплом ІІІ ступеня

Скочій Владислава Геннадіївна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2016) – диплом ІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (2017) – диплом ІІІ ступеня

Соболєва Валерія Андріївна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2018) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення мовознавства, секція «Німецька мова»), 2019 – диплом І ступеня

Степаненко Назар Васильович

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (2019) – диплом І ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології(2019) – диплом ІІ ступеня

Тараканова Аліна Вікторівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2016) – диплом ІІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення історії, секція «Всесвітня історія»), 2016 – диплом ІІІ ступеня

Телефус Ілля Анатолійович

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2015) – диплом ІІ ступеня

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція «Математика»), 2016 – диплом ІІ ступеня

Томек Ярослав Євгенійович

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення математики, секція «Математичне моделювання»), 2018 – диплом І ступеня

Туш Христина Олександрівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2017) – диплом ІІІ ступеня

Файрушина Альона Сергіївна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2015) – диплом ІІІ ступеня

Філоненко Лада Богданівна

III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2016) – диплом ІІІ ступеня

Черненко Владислава Валеріївна

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство»), 2017 – диплом І ступеня

Шаповал Катерина Олександрівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2019) – диплом ІІ ступеня

Шейко Валерія Вадимівна

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2017) – диплом І ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017) – диплом ІІ ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2018) – диплом І ступеня

IIІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2018) – диплом ІІ ступеня

Шніп Вероніка Валеріївна 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення хімії та біології, секція «Валеологія»), 2018 – диплом ІІІ ступеня

Web Analytics
monarchy-univalent