• Про ліцей

Учнівський парламент

Ліцейське самоврядування – добровільне об’єднання ліцеїстів, що формується шляхом прямої представницької демократії через делегатів від усіх класів на загальних зборах.

Головним завданням ліцейського самоврядування є формування й розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією.

Виконавчим органом ліцейського самоврядування є ліцейський парламент, який відображає позицію ліцеїстів у різних сферах освітньої та виховної діяльності колективу, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти їх навчальній, спортивній, громадській та творчій активності.

СТРУКТУРА ЛІЦЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Головою ліцейського парламенту є президент, на час відсутності якого його обов’язки виконує віце-президент.

До складу парламенту входять міністерства на чолі з міністрами та Рада лідерів учнівського самоврядування (старостат).

Департамент інформації і преси

Департамент здоровя і спорту

Департамент культури та відпочинку

ї

Департамент іміджу та дизайну

«Знаю, можу, хочу, умію

Департамент освіти й науки

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.