Педагогічний колектив

  • Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

    Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

    учитель зарубіжної літератури,

    спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

    Афанасова Світлана Іванівна

    Афанасова Світлана Іванівна

    учитель англійської мови,

    спеціаліст вищої категорії, учитель – методист

    Даньшина Тетяна Михайлівна

    Даньшина Тетяна Михайлівна

    учитель української літератури,

    спеціаліст вищої категорії

    Коткова Людмила Іванівна

    учитель української мови,

    спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

    Кошова Людмила Сергіївна

    Кошова Людмила Сергіївна

    педагог-організатор,

    спеціаліст вищої категорії

    Крапив'янська Людмила Вікторівна

    Крапив'янська Людмила Вікторівна

    учитель історії України, художньої культури,

    спеціаліст вищої категорії, старший учитель

    Кремез Тетяна Станіславівна

    Кремез Тетяна Станіславівна

    учитель технологій,

    спеціаліст вищої категорії

    Кресан Надія Петрівна

    Кресан Надія Петрівна

    учитель англійської мови, німецької мови,

    спеціаліст першої категорії

    Кузьменко Ганна Павлівна

    Кузьменко Ганна Павлівна

    учитель біології, захисту Вітчизни,

    спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

    Левченко Світлана Іванівна

    Левченко Світлана Іванівна

    учитель англійської мови,

    спеціаліст першої категорії

    Сідень Світлана Миколаївна

    Сідень Світлана Миколаївна

    учитель української мови

    спеціаліст вищої категорії

    Мельниченко Вікторія Володимирівна

    Мельниченко Вікторія Володимирівна

    учитель всесвітньоїісторії, курсу "Людина і світ"

    спеціаліст вищої категорії, старший учитель

    Симан Світлана Михайлівна

    Симан Світлана Михайлівна

    учитель математики

    учитель вищої категорії, старший учитель

    Овчинникова Тетяна Анатоліївна

    Овчинникова Тетяна Анатоліївна

    учитель математики

    учитель вищої категорії, учитель-методист

    Осталецька Юлія Петрівна

    Осталецька Юлія Петрівна

    учитель математики

    спеціаліст другої категорії

    Мазур Наталія Павлівна

    Мазур Наталія Павлівна

    учитель хімії

    спеціаліст вищої категорії

    Орленко Наталія Василівна

    Орленко Наталія Василівна

    учитель англійської мови

    спеціаліст другої категорії

    Сурков Василь Миколайович

    Сурков Василь Миколайович

    керівник гуртка "Гра"

    • Боровик Володимир Віталійович

      учитель фізичної культури,

      спеціаліст вищої категорії

      Варущик Наталія Павлівна

      учитель математики,

      спеціаліст вищої категорії

      Гавій Валентина Миколаївна

      Гавій Валентина Миколаївна

      учитель біології,

      спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

      кандидат біологічних наук

      Горбач Надія Василівна

      Горбач Надія Василівна

      учитель біології, захисту Вітчизни,

      спеціаліст вищої категорії, старший учитель

      Желіба Олександр Володимирович

      Желіба Олександр Володимирович

      учитель історії України,

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист,

      кандидат педагогічних наук

      Закалюжний Віктор Миколайович

      Закалюжний Віктор Миколайович

      учитель фізики,

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист,

      кандидат педагогічних наук

       

      Заплішний Іван Іванович

      Заплішний Іван Іванович

      учитель фізичної культури,

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист,

      кандидат педагогічних наук

       

      Карпенко Наталія Михайлівна

      Карпенко Наталія Михайлівна

      учитель англійської мови,

      кандидат педагогічних наук

       

      Клунко Роксолана Юріївна

      Клунко Роксолана Юріївна

      керівник гуртка,

      спеціаліст

      Коваленко Євгенія Іванівна

      Коваленко Євгенія Іванівна

      керівник дослідно-експериментальної роботи,

       

      кандидат педагогічних наук

       

      Коваль Денис Володимирович

      Коваль Денис Володимирович

      учитель інформатики та інформаційних технологій,

      спеціаліст другої категорії

       

      Коваль Тетяна Василівна

      учитель англійської мови,

      спеціаліст

       

      Корінь Ірина Володимирівна

      Корінь Ірина Володимирівна

      учитель української літератури,

      спеціаліст вищої категорії

       

      Крапив'янський Станіслав Миколайович

      Крапив'янський Станіслав Миколайович

      учитель історії України,

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Красновид Олена  Олександрівна

      Красновид Олена Олександрівна

      учитель української мови,

      спеціаліст першої категорії

       

      Крутько Ніна Вікторівна

      Крутько Ніна Вікторівна

      керівник гуртка,

      спеціаліст

       

      Мицик Лариса Миколаївна

      Мицик Лариса Миколаївна

      учитель всесвітньої історії

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Пархоменко Ірина Іванівна

      Пархоменко Ірина Іванівна

      учитель правознавства

      спеціліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Муквич Микола Миколайович

      Муквич Микола Миколайович

      учитель математики

      учитель вищої категорії, учитель-методист

       

      Нахаєв Володимир Михайлович

      Нахаєв Володимир Михайлович

      учитель фізики

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Щербак Олександр Павлович

      Щербак Олександр Павлович

      учитель інформатики

      спеціаліст другої категорії

       

       

      Швидко Олена Володимирівна

      учитель хімії

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Москаленко Олег Вадимович

      учитель хімії

      спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

       

      Пшенична Світлана Анатоліївна

      учитель фізики

      спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

       

      Дута Ірина Володимирівна

      учитель німецької мови

      спеціаліст першої категорії

       

      Бережняк Валентина Миколаївна

      учитель української мови

      спеціаліст вищої категорії

      кандидат філологічних наук

      доцент кафедри української мови НДУ ім. М. В. Гоголя

       

      Колесник Тетяна Павлівна

      учитель англійської мови

      спеціаліст вищої категорії, учитель – методист

       

      Щербак Олена Миколаївна

      учитель німецької мови

      спеціаліст

       

      Шевчук Олександр Григорович

      учитель фізики

      спеціаліст вищої категорії, учитель – методист

       

      Кіндєєв Павло Вікторович

      учитель інформатики та інформаційних технологій,

      спеціаліст

       

       

      Шевченко Тетяна Іванівна

      учитель української мови

      спеціаліст

       

      Сипченко Федір Степанович

      учитель фізичної культури

      спеціаліст вищої категорії

       

      Кедров Борис Юрійович

      учитель біології

      спеціаліст першої категорії

       

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com
Web Analytics
monarchy-univalent