Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

Після закінчення Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя працювала вчителем зарубіжної літератури, заступником директора з науково-методичної роботи гімназії №3. З 2005 року – директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

Учитель вищої категорії, «учитель-методист», лауреат обласного туру конкурсу «Учитель року – 2001», нагороджена Почесною грамотою МОН України та знаком «Відмінник освіти України», лауреат обласної Премії імені Софії Русової, переможець Всеукраїнського конкурсу "Директор ХХІ століття" серед гімназій, ліцеїв, колегіумів (2012, номінація "Інноваційна культура школи"). Була доповідачем на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Соціокультурна система Європейської школи в Україні: реалії і перспективи розвитку» на П?ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014».  Має багато публікацій з управлінської та навчальної діяльності.

Учні Світлани Геннадіївни є постійними переможцями міських та обласних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

• Крапив'янська Людмила Вікторівна

Закінчила історичний факультет Чернігівського державного інституту імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю "Історія". З січня 1991 року по вересень 2007 р. працювала вчителем Ніжинської гімназії № 3. З вересня 2007 р. – заступник директора ліцею з виховної роботи.

Учитель вищої категорії, учитель-методист, фіналіст ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», переможець Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа» в номінації «Найактивніша школа». Під керівництвом Крапив’янської Л.В. учні ліцею стали переможцями І (міського) етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво» (2010); І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (2015). З вересня 2015 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи.

• Семенова Марина Валентинівна

Закінчила Ніжинський державний інститут імені Миколи Гоголя, отримавши спеціальність «учитель української мови, літератури, зарубіжної літератури та історії».

Працювала викладачем та заступником декана історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Займалася вивченням проблеми "Культурно-освітні процеси в Україні періоду незалежності". Має 45 публікацій, із них 17 – у виданнях, затверджених ВАК України. У доробку (у співавторстві) є навчально-методичні посібники. Семенова М.В. брала участь у конференціях регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня, присвячених питанням освіти й культури.

Із 2013 року працює в Ніжинському ліцеї. У 2019 році рій "Фортеця" під керівництвом викладачів ліцею, у тому числі Семенової М. В., отримав перемогу в міському етапі та посів ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).