Алєксєєнко Світлана Геннадіївна

Після закінчення Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя працювала вчителем зарубіжної літератури, заступником директора з науково-методичної роботи гімназії №3. З 2005 року – директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

Учитель вищої категорії, «учитель-методист», лауреат обласного туру конкурсу «Учитель року – 2001», нагороджена Почесною грамотою МОН України та знаком «Відмінник освіти України», лауреат обласної Премії імені Софії Русової, переможець Всеукраїнського конкурсу "Директор ХХІ століття" серед гімназій, ліцеїв, колегіумів (2012, номінація "Інноваційна культура школи"). Була доповідачем на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Соціокультурна система Європейської школи в Україні: реалії і перспективи розвитку» на П?ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014».  Має багато публікацій з управлінської та навчальної діяльності.

Учні Світлани Геннадіївни є постійними переможцями міських та обласних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

• Крапив'янська Людмила Вікторівна

Закінчила історичний факультет Чернігівського державного інституту імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю "вчитель історії, суспільствознавства та радянського права". З січня 1991 року по вересень 2007 р. працювала вчителем Ніжинської гімназії № 3. З вересня 2007 р. – заступник директора ліцею з виховної роботи.

Учитель вищої категорії, фіналіст ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», переможець Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа» в номінації «Найактивніша школа». Під керівництвом Крапив’янської Л.В. учні ліцею стали переможцями І (міського) етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво» (2010); І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (2015).

• Кремез Тетяна Станіславівна

Закінчила фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту імені Тараса Григоровича Шевченка за спеціальністю «вчитель математики та обчислювальної техніки».

З вересня 1990 року працювала вчителем в Ніжинській гімназії № 3. Вчитель вищої категорії.

З лютого 2016 року – заступник директора з виховної роботи Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

Є друковані публікації з виховної роботи.

• Коткова Людмила Іванівна

Після закінчення філологічного факультету Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя працювала вчителем української мови та літератури в Ніжинській школі № 5, потім – у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя. З вересня 2014 року – заступник директора ліцею з експериментальної роботи.

Учитель вищої категорії, «учитель-методист». Член журі обласного етапу конкурсу «Учитель року-2015», 4 етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2015, м. Хмельницький; 2017, м. Біла Церква), 4 етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2016, 2017, м. Київ). Переможець обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (диплом ІІ ступеня в номінації «Українська мова та література» (2015). З 2009 року - керівник міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Лауреат обласної Премії імені Софії Русової (2016).

Має понад 50 публікацій: методичні рекомендації, статті у фахових виданнях, із них 6 – у виданнях, затверджених ВАК України (досліджувалися питання словотвору, морфології, синтаксису, стилістики); 6 методичних посібників мають гриф Міністерства освіти  і науки України; понад 30 статей у періодичних виданнях.