Середа, 03 лютого 2021 13:04

STEM-освіта - орієнтир на майбутнє

(1 Голосувати)

02 лютого 2021 року на базі Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя проведено методичний семінар за темою «Формування соціально компетентної особистості учнів шляхом використання елементів STEM– навчання на заняттях з біології і екології». В роботі семінару взяли участь консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Крапив′янська О.С. та вчителі біології міста.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання щодо організації освітнього процесу в умовах формування Нової української школи, про  використання елементів STEM – навчання на заняттях з біології і екології.

Учитель біології і екології Кузьменко Г.П. презентувала власний досвід роботи, розповіла про форми, методи та прийоми STEM – навчання, представила фоторепортаж з уроку біології і екології, проведеного на І курсі лінгвістичного класу з використанням сучасних методів та прийомів. Зокрема, методу моделювання, групової форми роботи з учнями.

Учитель біології і екології Кедров Б.Ю. розповів про функціональні можливості застосування та переваги інформаційної технології Веб 2.0.

Консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Крапив′янська О.С. ознайомила присутніх вчителів з інтерактивним освітнім програмним забезпеченням mozaBook, який урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Містить видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.

Учасники семінару залишилися задоволеними від участі в семінарі та висловили щиру подяку учителям та адміністрації ліцею.

Учитель біології і екології Кузьменко Г.П.

Галерея зображень