Четвер, 10 березня 2016 06:50

Ліцей запрошує на навчання!

(1 Голосувати)

5 березня велика актова зала зібрала всіх майбутніх абітурієнтів Ніжинського міського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя. Гостей та дев’ятикласників радо зустріли вчителі та учні, які з посмішками на вустах та щирими серцями влаштували справжнє профорієнтаційне свято. Талантами та досвідом на сцені зі своїми майбутніми товаришами поділилися учні лінгвістичного, історичного, природничого та математичного класу. Ліцеїсти розказали про свої враження та можливості, які відкрило перед ними навчання у стінах цього навчального закладу, а Алєксєєнко С. Г., директор ліцею, детально повідомила батькам та учням правила та умови вступу.

Після святкового дійства усі присутні змогли відвідати ліцей, ближче познайомитися та поспілкуватися з викладачами та учнями, а також поставити всі необхідні запитання. Зустріч пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері й сподіваємося залишила приємний слід у серцях усіх гостей ліцею.