Понеділок, 07 грудня 2020 18:13

Спілкування на серйозні теми

(1 Голосувати)

Життя досить швидко летить… сьогодення вимагає підлаштовуватися під нові правила. Усесвітня пандемія закрила нас вдома. Сумно, але з будь-якої ситуації є вихід. Дякуючи сучасним технологіям, ми можемо спілкуватися. І це спілкування досить плідне. Протягом тижня у нашому природничому відбувалися бесіди, години спілкування, перегляд та обговорення фільмів та презентацій.

Година спілкування до Міжнародного дня інвалідів «Добро лікує душу!»

Щороку 3-го грудня весь світ відзначає День захисту людей з особливими потребами. Ми також долучилися до цього. Переглянувши учнівську презентацію, обговорили проблеми людей з обмеженими можливостями, наголосили на тому, що не варто ділити людей на категорії, потрібно бути співчутливими, добрими. Доброта – без меж. І той, хто робить добро – не повинен це афішувати. Бути добрим – це одна із прекрасних характеристик людини. І на даний час багато робиться доброго для людей з обмеженими можливостями, людей-інвалідів.

Відбулась бесіда «Життя поруч з ВІЛ-інфекцією та СНІДом»

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і його кінцева стадія - СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД - особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини. Хворі на СНІД потребують особливої уваги, дбайливого ставлення оточення, друзів і родичів. Таке ставлення вкрай необхідне, бо ці люди, через свій хворобливий стан, часто бувають пригніченими, відчувають різні страхи. Важко уявити, який тягар взяв на себе чоловік ВІЛ-інфікованої дружини; друг молодої дівчини-вірусоносія; мати маленького сина, якого заразили в лікарні; лікар, який підтримує душевну й фізичну рівновагу пацієнта; чоловік, який спиняє свого інфікованого друга на краю прірви.
Співіснування з інфікованими ВІЛ для багатьох людей стає випробуванням справжніх людських якостей, щирості материнських, подружніх та дружніх почуттів, фактично мірилом їхньої людяності.

Учні толерантно висловлювалися щодо цієї теми.

Триває акція «16 днів проти насильства». Переглянувши матеріал на сайті, що підготувала Солдатенко С.В., ми з учнями обговорили види насильства. Воно буває і в сім'ї, і на вулиці, і в колективі… Головне - уміти протистояти цьому насильству, вчасно звернутися до компетентних органів.

Класний керівник І курсу природничого класу

Т. М. Даньшина

Галерея зображень