Вівторок, 28 січня 2020 18:10

Географічний калейдоскоп

Географічний калейдоскоп

Тиждень природничих дисциплін продовжується і набирає все більших обертів. Учорашню екскурсію І лінгвістичного класу в Зоологічний музей НДУ ім.М. Гоголя вдало продовжив сьогоднішній «Географічний калейдоскоп» за участю І курсу історичного класу та вчителів географії Шовкун Тетяни Миколаївни та Крапив’янської Ольги Станіславівни.

У грі брали учать 2 команди «Інтелектуали» та «Абу-Дабі». І не можемо процитувати капітана Врунгеля «Як корабель назвеш, так від і попливе». Нам вдалось вас заінтригувати стосовно переможців?

Але перш ніж розкрити вам таємницю, пропонуємо ознайомитись із цікавими завданнями, які учні старанно та захоплююче виконували:

- відгадували імена дослідників та відомих мореплавців за описами територій та географічних об’єктів, які вони відкрили;

- відгадували країни за їх різдвяними традиціями;

- визначали географічні об’єкти у Тихому та Атлантичному океанах за їх координатами;

- актуалізували знання по найвідоміших географічних об’єктах та унікальних особливостях Євразії, Антарктиди, Австралії, Африки, Північної та Південної Америки;

- особливий захват в учнів викликало останнє завдання «Вгадай країну за emoji».

За результатами конкурсу перемогу отримали «Інтелектуали». Але ініціатива учасників команди  «Перемагає дружба» була підтримана усіма нами. Головна мета, поставлена перед учителями була досягнута, учні історичного класу цікаво та пізнавально провели час у компанії однокласників та надзвичайно цікавої та захоплюючої ГЕОГРАФІЇ! Тому закликаємо усіх ліцеїстів «Друзі, давайте досліджувати світ разом!».

Педагог-організатор,

вчитель географії,