Четвер, 07 листопада 2019 19:07

Семінар-тренінг для вчителів англійської мови міста Чернігова

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У чому полягає секрет успішного складання ЗНО з англійської мови? Бажання навчатися, високий рівень мотивації, щоденна кропітка праця, відповідна література, позитивний настрій, віра у свої сили, а також мудрий наставник. Цей перелік є безкінечним, адже кожен учитель та його учень знаходить власну формулу успіху. 

Сьогодення вимагає від здобувачів освіти володіння іноземною мовою на високому рівні, а отже, ЗНО з англійської є необхідною умовою вступу до вищих навчальних закладів. Щорічно випускники Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя складають екзамен з даного предмету на високому й достатньому рівнях. Сертифікаційна робота складається з 4 частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)», «Читання», «Використання мови», «Письмо». Кожний вид діяльності вимагає ретельної підготовки, має свою специфіку. Особливо цікавим є завдання з розгорнутою відповіддю, так як здобувач освіти повинен продемонструвати знання лексичного та граматичного матеріалу, логічне мислення, креативність. Розуміння критеріїв оцінювання є також дуже важливим.

Протягом п’ти років учительки англійської мови міського ліцеюСвітлана Іванівна Афанасова та Надія Петрівна Кресан є членами експертної комісії ЗНО з визначення порогового балу «склав/не склав» у КРЦЯО, два роки поспіль є екзаменаторами, які перевіряють завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.  Такий досвід є безцінним, адже занурюючись у процедуру перевірки знаходиш відповіді на всі запитання. 

Учительки вже мали нагоду поділитися цим досвідом з колегами закладів загальної середньої освіти міста Ніжина, а 7 листопада на запрошення методистів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського провели семінар-тренінг «Підготування здобувачів освіти 10-11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови». Методичний захід зібрав двадцять дев’ять учителів іноземної мови закладів загальної середньої освіти міста Чернігова. Семінар-тренінг складався з 2 частин: теоретичної й практичної. Учасники заходу побували в ролі екзаменаторів, оцінили запропоновані письмові роботи, враховуючи всі нюанси критеріїв оцінювання. Співпраця пройшла на високому методичному рівні, у дружній, творчій атмосфері. 

Сподіваємося, що набутий досвід наблизить кожного вчителя та його учня до заповітних 200 балів!

Учительки англійської мови  Світлана Афанасова, Надія Кресан

Прочитано 356 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent