П'ятниця, 18 жовтня 2019 19:08

ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В ЛІЦЕЇ

Цей тиждень у нашому закладі був тижнем президентських виборів.

На посаду президента ліцею претендували:

ЄМЕЦЬ АННА, учениця І курсу лінгвістичного класу;

ФРОЛОВА ВЕРОНІКА, учениця І курсу лінгвістичного класу;

ШИМКО МАРІЯ, учениця І курсу математичного класу.

Із  передвиборчими програмами дівчат міг ознайомитись кожен ліцеїст: творчо оформлені ідеї та пропозиції, розміщені в холі, не могли не привернути до себе увагу.

Наступний етап – передвиборчі дебати.

Кожна претендентка  у межах регламенту мала можливість чітко сказати про головне, дати відповіді на отримані запитання а також поставити питання опонентам.

Ємець Анна підготувала об’ємну змістовну програму, що включала 20 пунктів. Своєю метою вона визначила активне залучення ліцеїстів до ліцейських заходів. Серед ідей:  створення дошки пошани, формування із другокурсників команди, яка  допомагатиме новачкам порадами щодо  адаптації до навчання в ліцеї;  розширення мережі культурних заходів та запровадження нових конкурсів;  створення поштової скриньки президента  з метою вивчення проблем та побажань ліцеїстів; створення команди волонтерів, започаткування  електронної книги рекордів ліцею та ін.

Фролова Вероніка  запропонувала   підтримувати  вже  діючі  проекти (як-то «Хто зверху»)  та запровадити нові –  «Шалена зірка», «Вчителі проти учнів», «Танцюють всі»;  одну з перерв у ліцеї супроводжувати сучасною музикою;  заснувати таку традицію, як перегляд  ліцеїстами фільмів усім разом; а ще пообіцяла докласти зусиль для розміщення у ліцеї кавового апарату.

Шимко Марія у передвиборчій діяльності виділила пункти: зустрічі ліцеїстів із цікавими особистостями; організація пізнавальних екскурсій (зокрема профорієнтаційного змісту); залучення меценатів, зацікавлених у підтримці творчої молоді; позиціонування ліцеїстів як екофрендлі; ліцей та #dodoдобрісправи (проведення марафонів та челенджів).

Дівчата говорили впевнено, переконливо, виважено. В аудиторії панувала атмосфера  змагальності і доброзичливості.

Нарешті день виборів: списки виборців, бюлетені, отримані за підписом, скринька для голосування, виборча та лічильна комісія –  все ґрунтовно підготовлено.

І останнє – найважливіше у передвиборчих перегонах – який же результат? Комісія ретельно провела підрахунок голосів, зафіксувала всі дані у протоколі.

Марія Шимко з перевагою у два голоси випередила Вероніку Фролову. Анна Ємець на третій позиції.

Вітаємо Марію з перемогою! Бажаємо наполегливо  йти по шляху виконання завдань  передвиборчої програми.

Усі три кандидатки були достойними претендентками на посаду президента ліцею. Сподіваємось, що і Аня, і Вероніка, і Маша будуть працювати над реалізацією  своїх ідей, адже це буде спільна ліцейська справа   в інтересах ліцеїстів і на благо ліцею.

Заступник директора з навчально-виховної роботи М.В.Семенова