П'ятниця, 26 квітня 2019 19:36

Декада ініціативи і творчості молодих учителів

Розпочинаючи свою педагогічну діяльність, кожен молодий учитель намагається зробити це найбільш яскраво, креативно, а найголовніше так, щоб якнайкраще зацікавити учнів до вивчення саме свого предмета. Цього навчального року на роботу до ліцею прийшло аж 7 молодих спеціалістів, які за час своєї діяльності змогли підкорити серця учнів, продемонструвати цікаві, сучасні й ефективні форми та методи роботи.

На початку квітня у ліцеї була організована декада ініціативи та творчості молодих учителів, яка тривала протягом двох тижнів. У рамках проведення такого процесу молоді спеціалісти продемонстрували свої педагогічні здібності, показали нові підходи до вивчення програмових тем, поділилися справжніми родзинками організації цікавої роботи учнів на заняттях.

Справжню мандрівку у майбутнє через наукові передбачення з учнями ІІ курсу математичного класу здійснила вчитель іноземної мови Негода Віталіна Василівна, яка також організувала цікаву й напрочуд актуальну дискусію про те, як попередити природні катастрофи.

Секрети Австралії учням І курсу лінгвістичного класу  розкривала вчитель географії Крапив’янська Ольга Станіславівна. Зокрема, вона здивувала лінгвістів історією про походження столиці цього континенту, а також його символікою. Протягом заняття учні, самі того не очікуючи, відкрили для себе абсолютно нову, цікаву країну і материк та презентували сенкани, які можна було порівняти зі справжніми перлинами художньої творчості.

Не менш цікаві таємниці заповітних 200 балів зі ЗНО учням І курсів природничого та історичного класів змогли розкрити вчителі української мови Лепьошкіна Оксана Вікторівна та Бурльова Марина Сергіївна, які на зразках української та світової літератури переконали учнів у важливості та необхідності вивчення відокремлених членів речення. Протягом пари вчителі намагалися провести ліцеїстів лабіринтами складних для виконання й розуміння тестових завдань, необхідних для успішного складання ЗНО, й показали прості й доступні шляхи їх вирішення.

Домашню атмосферу затишку й родинного тепла на занятті створила вчитель іноземної мови Бандура Альона Валентинівна. Шляхом живого спілкування англійською мовою учні ІІ курсу природничого класу розповідали свої сімейні традиції, порівнювали їх з такими, що побутують в інших країнах світу, поділилися цікавими відеороликами та історіями.

Багаж нової актуальної лексики сучасного підлітка, який не бачить свого життя без соцмереж та Інтернету, передали учням І курсів природничого та математичного класів вчителі іноземної мови Шапар Ангеліна Дмитрівна та Мохір Вікторія Володимирівна.

Кожне показове заняття мало результативний характер, викликало приємні емоції та враження. Проведення декади ініціативи та творчості молодих учителів вкотре дало змогу ще раз упевнитися в тому, що в ліцеї можна рухатися тільки ВПЕРЕД і тільки ВГОРУ!

Бурльова М. С., учитель української мови