Неділя, 14 квітня 2019 19:11

Ключі до успішного складання ЗНО

Кожному випускнику хотілося б, як мінімум, мати хоча б один такий ключ, який би відмикав двері до заповітних 200 балів. Виявляється, отримати їх може кожен, хто багато й наполегливо працює.

Одним із найскладніших етапів складання ЗНО з української мови є написання власного висловлення. Про те, як отримати максимальний бал за цей вид роботи, з учителями та учнями провела майстер-клас учитель української мови Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя Коткова Л. І.

Людмила Іванівна поділилася досвідом та формами роботи, які є досить ефективними під час формування умінь і навичок написання власного висловлення. Крім того, методист звернула увагу на типові помилки та недоречності, які учні допускають у процесі написання такого типу творчої діяльності, і які суттєво знижують бал.

Дуже цінними стали рекомендації щодо того, як отримати не найнижчі бали за висловлення, навіть, якщо робота є дуже слабкою. На майстер-класі крім філологів були присутні також і учні, які отримали потрібні коментарі та побажання, що обов'язково знадобляться під час ЗНО.

Зустріч була досить плідною і цінною для усіх присутніх.

М.С. Бурльова, учитель української мови