Понеділок, 08 квітня 2019 20:40

Подарунок від благодійного фонду «Копиця»

Діти - це наше майбутнє, наша гордість. І обов'язок держави - постійно їх підтримувати, як уже багато років робить благодійний фонд «Копиця». Протягом чотирьох років родина підприємців - Анатолій і Наталія Копиці організовують у Ніжині конкурс для обдарованих дітей та педагогів під назвою «Талант року». Ліцеїсти нашого навчального закладу є постійними переможцями цього свята й завжди отримують масу задоволення від участі, а також постійну підтримку його організаторів.

Минулого року Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя отримав звання кращого навчального закладу міста, а також сертифікат на 15 тисяч гривень для придбання необхідного обладнання. І ось подарунок уже є! Це два нові навчальні проектори!

Ми всі висловлюємо щиру подяку благодійному фонду «Копиця» за цей цінний подарунок, багаторічну підтримку, а найголовніше - за небайдужість, відкриті душі та серця до кожної дитини. Пишаємося тим, що маємо таких меценатів, які стали для нас друзями.

Упевнені, що разом ми зможемо виховати національно-свідому, талановиту націю!

Учнівський, педагогічний колектив та адміністрація ліцею