П'ятниця, 16 листопада 2018 21:30

Міжнародний день толерантності

16 листопада в усьому світі відзначають День толерантності. Його запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, у якій ідеться про рівність усіх людей незалежно від їхнього віросповідання, статі,  етносу або кольору шкіри.

Ідею важливості визнання та прийняття індивідуальності кожного цього дня намагалися донести до ліцеїстів члени психологічного гуртка "рівний-рівному" Зюба Ярослава, Ільченко Дарина, Грушко Марія, Аліна та психолог ліцею Солдатенко Світлана Володимирівна. Так, учні дізналися, що розуміють під толерантністю в різних країнах. За допомогою психологічних вправ усі змогли переконатися в неповторності своєї особистості. Завдяки використанню метафор ліцеїсти мали можливість спостерігати, як на емоційний фон людини впливають образливі слова та негативні емоції. І наостанок учні переглянули відео "Усе залишає свій слід". Сподіваємося, що ми залишили хороший слід та донесли основний меседж милосердя й прощення до дитячих душ.

Солдатенко Світлана Володимирівна, психолог ліцею