Середа, 07 листопада 2018 18:59

Вивчаймо англійську разом!

Під таким гаслом Ніжинський міський ліцей розпочав свій ювілейний календар заходів, присвячених 25річчю.

7 листопада відбулася зустріч із представниками «East West Bridge Centre» (м.Київ) Черниш Софією та Неженським Віталієм. До заходу долучилися учні, батьки, вчителі ліцею та інших навчальних закладів м. Ніжина та м. Бровари. Тема для обговорення була дуже цікавою та актуальною, а саме: можливість поїхати до Великої Британії з метою вивчення англійської мови й  ознайомлення з іншомовною культурою.

Софія Станіславівна розповіла про умови перебування в містах Вокітем і Хенлі-он-Темз, які розташовані в 36 милях від Лондона, ознайомила присутніх з режимом навчання та відпочинку, наголосила на важливості безпеки дітей і створення максимально комфортних умов для них. Освітня програма центру пропонує покращити рівень вивчення англійської мови, сприяти розвитку соціальних та комунікативних навичок. По завершенню навчання учні отримають сертифікати. А хто не мріє побачити Біг Бен чи прогулятися вулицями Лондона?

Без сумніву, знання іноземних мов є ключовою компетентністю сьогодення. Це інструмент, яким повинен володіти кожний успішний учень будь-якого навчального закладу.

Н.П.Кресан, учитель англійської мови