Середа, 24 жовтня 2018 20:09

Україна – європейська держава

(1 Голосувати)

Згідно до плану проведення заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії вчителі англійської мови провели низку акцій. Іноді здається, що ліцей створив окремий часовий простір, бо інакше неможливо пояснити, як у всіх нас з’являється 48 годин на добу. Важко не помітити, що ліцей поспіває за всіма івентами і цей тиждень не став вийнятком.

Негода В.В. організувала бесіду з членами гуртка євроклубу «Україна – європейська держава». Учні активно обговорювали різні проблеми та шукали шляхи вирішення. Дехто спробував себе у ролі прем‛єр-міністра, а дехто розкрив у собі ораторське мистецтво. Розмова з учнями дала зрозуміти, що ми справжні патріоти, які дбають про власну Батьківщину та роблять її кращою. Крім того, група учнів підготували електронну газету англійською мовою, яка чітко описує та демонструє основні засади Європейського Союзу.

На парі у Шапар А.Д. з французької мови діти складали карту демократичної людини, перераховували чинники його формування. Завдяки технічному забезпеченню, ліцеїсти мали змогу продемонструвати на екрані проектора своє сучасне бачення демократії через відеоролики та переконати усіх присутніх, що у всьому є як переваги, так і недоліки. А міг би хтось уявити, що вгадування прапорів Європейських країн може бути цікавим, особливо, коли цей вид завдання проходив на швидкість через програму «Kahoot!» та імена лідерів одразу висвічувались на екрані, що ще більше розпалювало вогонь вмотивованості і жаги до перемоги.

Навіщо це було потрібно? А в першу чергу, щоб зайвий раз переконатися, що наші діти можуть осягнути будь-які політичні засади, розбиратися в поняттях гідності та бути їх носіями. Ми, колектив ліцею, глибоко переконані, що ніколи не даремно зайвий раз надихнути учнів на мрії про Європу.

Вчителі іноземної мови Негода В.В., Шапар А.Д.