Середа, 10 жовтня 2018 17:34

Яскрава Німеччина

(1 Голосувати)

У ліцеї триває тиждень іноземних мов, тому ніхто не нудьгує. Учні, які навчаються у лінгвістичному класі, боролися за почесні місця у першому етапі олімпіади з англійської мови, ліцеїсти перших та других курсів німецького відділення взяли участь у країнознавчій вікторині «Яскрава Німеччина». Відповідаючи на запитання,  учні згадали основні географічні відомості про Німеччину, дізналися нові факти про походження назв деяких міст, національних страв, про традиційний одяг. Також познайомилися з іменами видатних постатей країни, мову якої вони вивчають – спортсменів, політиків, акторів та винахідників.

Переглянувши  відеокліп під запальну пісню німецької групи Prinzen «Це все Німеччина», у якому продемонстровано найвідоміші символи та визначні риси народу, традиції, кожна команда презентувала асоціативний постер про країну Гете та Шиллера, найдорожчих у світі авто та найпунктуальніших громадян світу.

Звичайно, як у кожному змаганні є переможець, але ми вам про це не розкажемо, тому що відчуття єдності, доброзичливості та посмішки на обличчях дітей та учителя посіли почесне перше місце на п’єдесталі нашої вікторини.

Тимченко Наталя,

класний керівник І лінгвістичного класу