Вівторок, 02 вересня 2014 12:34

Для ліцеїстів пролунав Перший дзвоник!

(1 Голосувати)

Першого вересня ліцей знову зібрав усю родину, до якої в цьому році приєдналися новачки-першокурсники. Для них цей день був особливим, оскільки із Першим дзвоником вони відкрили нову сторінку свого життя і тепер разом зі старшими товаришами будуть носити почесне звання ліцеїста.

Цьогоріч День знань був сповнений почуття патріотизму та національного духу відданості своїй державі. Традиційно свято розпочалося Державним Гімном України, який лунав із вуст усіх присутніх. Словами вдячності, піснею "За Україну" та хвилиною мовчання ліцеїсти вшанували пам'ять усіх героїв, які загинули в зоні АТО.

Атмосфера була сповнена піднесеним настроєм, гордістю за всіх обдарованих і талановитих дітей та педагогів нашого закладу. Привітавши всіх зі святом, директор ліцею Алєксєєнко С. Г. вручила похвальні листи усім ліцеїстам, які наполегливо працювали, були активістами протягом минулого навчального року.

Кошова Л. С., Коткова Л. І. та Кресан Н. П. за сумлінну працю та особливий внесок у розвиток навчання та виховання дітей отримали почесні грамоти.

Зі святом усіх присутніх привітали начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янський С. М., начальник управління культури й туризму Ніжинської міської ради Примаченко В. С. та депутат Ніжинської міської ради Самойленко О. Г.

Урочистий дзвін Першого дзвоника ознаменував початок нового навчального року та нових перспектив у навчально-виховній діяльності.

Бурльова М. С., учитель ліцею