П'ятниця, 23 березня 2018 21:50

«Від покоління до покоління»

22 березня 2018 року. Нарешті перший по-справжньому весняний сонячний день. Думаєте, просто так? А ось і ні, адже саме сьогодні у стінах ліцею на родинному святі зібралися два покоління: юні лінгвісти ІІ курсу та не менш юні, але трішечки досвідченіші батьки. На кожну сім’ю чекав іменний столик, чашечка гарячого чаю та хрусткі круасани, що додало святу невимушеності й сімейного затишку.

Перший сюрприз (відео) змусив батьків ностальгувати, а дітей – дивуватися, адже таких дивних ґаджетів вони ще не бачили.

А далі розпочалося справжнє детективне розслідування… дитячих секретів, про які дорослі (судячи з їх реакції) навіть і не здогадувалися. Звичайно, за приховані подвиги дітей у куток нікого не поставили, а лише полегшено зітхнули, що все це залишилося  в минулому.

«Родом із дитинства» –  таким було наступне завдання, у якому батьки відгадували кольорові відбитки долонь, залишені на ватмані їхніми  донечками й синочками. І, як кажуть, батьківське серце не підвело: усі долоньки були вгадані.

На зміну спокійному чаюванню прийшли активні конкурси: команди батьків і дітей управлялися в швидкості та правильності складання слів, відгадуванні маловідомих фактів, пантомімі.

Цікавою несподіванкою став обмін ролями: діти складали рецепти справ, якими б вони годували своїх синів та доньок, натомість батьки займалися улюбленою справою сучасної молоді – робили селфі. Обидві команди показали прекрасні результати.

Завершилося свято словами вдячності один одному, щирими посмішками, теплими обіймами. Тож нехай від покоління до покоління передається батьківська й дитяча любов та повага.

Солдатенко С.В., класний керівник ІІ курсу лінгвістичного класу