Понеділок, 05 березня 2018 14:16

Красою врятується світ…

У життя ліцею з весняною легкістю та романтичністю ввірвалося свято краси, розкоші, вишуканості та елегантності.  Свято під гучною назвою «Міс ліцей- 2018».

У цій грандіозній події взяли участь учениці першого курсу лінгвістичного, природничого, математичного та історичного класів. Між вісьма конкурсантками була  справжня боротьба за право носити корону найвродливішої, найпривабливішої  та найхаризматичнішої. Дівчата подарували глядачам неабияку насолоду та  океан емоцій,  продемонструвавши  модельні дефіле, неповторні таланти, інтелект та грацію. На сцені кожна із учасниць  змогла розкритися  по –новому, постати в тому образі, який підказала душа та кликало серце. Так, Юлія Іваницька презентувала свій авторський вірш про ніжність та тепло батьківської  любові та оселі. Валерія Соболєва  вразила змістовністю хореографічної постановки, Катерина Кресан продемонструвала потужний танцювальний номер з надскладними гімнастичними елементами.

Проте, конкурс є конкурс, і суворе журі зійшлося на думці, що на почесне звання « Міс ліцей-2018» заслуговує учениця першого курсу лінгвістичного класу Соболєва Валерія. Саме вона отримала корону з рук Королеви України - 2015 і колишньої учениці ліцею Юлії Подолянко. Першою віце-міс стала учениця першого курсу того ж самого лінгвістичного класу  Юлія Іваницька, а Другою віце-міс стала  представниця математичного класу  Анастасія Конопля. Дівчат переповнював  коктейль емоцій та почуттів, нестримний  адреналін, щирі посмішки та шалений внутрішній драйв. Увесь зал був переповнений гучними оплесками та оваціями.

Найприємнішою частиною свята стало, звичайно ж, нагородження подарунками, дипломами, сертифікатами, майстер класами, квітами, солодощами та м’якими іграшками. Подарунків було настільки багато, що вони ледве поміщалися в тендітних руках конкурсанток. Це були презенти  від спонсорів, Піклувальної ради ліцею, українського бренду одягу та взуття «Етнодім» в обличчі  Ольги Крапив’янської та безліч індивідуальних призів. Глядачі свята теж мали нагоду обрати Міс глядацьких симпатій шляхом голосування. Нею стала Саід Маріям -  учениця першого курсу природничого класу.

Ліцей вдячний усім, хто долучився до організації та проведення заходу, адже ми віримо, що добро, щастя, кохання та краса врятують наш світ.

С.І.Левченко