Субота, 24 лютого 2018 22:32

24 лютого 2018 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради  при НДУ імені Миколи Гоголя відбувся День відкритих дверей. Так щорічно стартує  вступна кампанія, яка передбачає  набір учнів  м. Ніжина  до природничого, математичного, історичного та лінгвістичного класів. Ліцей як визнаний громадськістю міста навчальний заклад дає можливість не тільки отримати атестат  про середню освіту, а й гарно підготуватися  до ЗНО з метою вступу до вищих навчальних закладів України та за її межами.

Захід розпочався в актовій залі НДУ імені Миколи Гоголя, де відбувся концерт-презентація ліцею як закладу освіти. Дев’ятикласники та їх батьки познайомилися зі специфікою навчання, особливостями процесу виховання підлітків.  Директор закладу Алєксєєнко С.Г. розповіла про досягнення (ліцей цьогоріч святкує свій двадцятип’ятилітній ювілей), правила вступу.

День відкритих дверей продовжувався у стінах ліцею, де майбутні абітурієнти побували на навчальних заняттях із профільних дисциплін та годинах спілкування. Школярам були запропоновані уроки «Навчання у моєму житті», «Вегетаріанство: за і проти», «Вписані й описані трапеції», турнір «Погляньмо на живу природу очима біоніки», урок-суд «Судове засідання» та години спілкування «Місце зустрічі – ліцей», «У колі нових друзів», «Ліцейське життя в математичному класі», творчу зустріч «Родинне тепло лінгвістичного класу». Ці заняття не залишили байдужими жодного учня.

Дев’ятикласники мають також можливість прослухати консультації з підготовки до вступу, які розпочнуться 28 лютого 2018 року о 16-ій годині.

Ласкаво  запрошуємо учнів м. Ніжина на навчання до ліцею!

Класний керівник математичного класу  Бережняк В.М.