Четвер, 22 лютого 2018 12:23

Героїчне серце

Минає 4 річниця Революції гідності.  Спливає час… Але не стираються з пам’яті імена людей із героїчними серцями, які стали на захист своєї Батьківщини. Такою особистістю є доктор історичних наук, професор історико-юридичного факультету НДУ ім. М.Гоголя, танкіст-кіборг Луняк Євген Миколайович.

21 лютого 2018 року учні І курсу природничого класу та учні ІІ курсу лінгвістичного класу мали можливість поспілкуватися з цим мудрим та сміливим чоловіком. Євген Миколайович провів короткий історичний екскурс, зупинившись на подіях Євромайдану, розповів ліцеїстам і про те, як потрапив у пік подій, коли допомагав рятувати книжковий фонд Українського  інституту національної пам’яті в Києві.  Він ділився емоціями, які переживав у зоні АТО, щемкими й водночас радісними почуттями, коли тримав у руках дитячі малюнки та зворушливі листи від ніжинців. Учні ставили Євгену Миколайовичу багато запитань, відбувався цікавий живий діалог.

Оплесками та словами вдячності завершилася зустріч із  Євгеном Миколайовичем Луняком – справжнім патріотом та людиною з великим героїчним серцем.

Солдатенко С.В., класний керівник ІІ курсу лінгвістичного класу