Середа, 21 лютого 2018 13:13

Міжнародний день рідної мови в ліцеї

21 лютого, починаючи з 2002 року, українське співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови з метою зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України,  взаємозбагачення їхніх національних культур.

21 лютого 2018 року учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя писали диктант єдності. Текст диктанту «Без мови немає народу» носить патріотичний характер, виховує любов до рідного слова, народних традицій і переконує в тому, що громадяни України мають володіти українською літературною мовою, яка є живильним джерелом розвитку етнічної самобутності. Кожне слово диктанту закарбувалося  в пам’яті учнів і торкнулося найніжніших струн їхньої душі.

Учитель української мови Бережняк В.М.