П'ятниця, 29 грудня 2017 14:23

Новий рік по-ліцейськи

Нас роблять щасливими звичайні речі: підтримка друзів, тепло спілкування, цікаві зустрічі. А ще – передчуття дива та казки. У свято Нового року світ неначе стає добрішим. Ми не знаємо, що він принесе, однак  так хочеться підняти завісу прихованого від нас майбутнього…

Зворушливими моментами, які перемежовувалися з почуттям гордості, запамʼятався ліцейській родині «Новорічний вогник».  Учням, педагогам та гостям було надзвичайно приємно почути вітальні слова від Тамари Михайлівни Стратилат, помічника народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича, директора ліцею Світлани Геннадіївни Алєксєєнко, яка підсумувала навчальні досягнення ліцеїстів та плідну роботу вчителів.

Гучні оплески глядачів лунали як тріумфальний марш перемог ліцею. Члени Піклувальної ради нашого закладу Л. Г. Ковалик, Н.М. Костирко, Н.А. Парфьонова від імені всіх батьків привітали учнів та нагородили переможців міського етапу предметних олімпіад, навчальних конкурсів.  Не залишилися без подарунків і призери творчих конкурсів, активісти класів та ліцейського парламенту. Упевнені, попереду  нас чекають нові досягнення!

Атмосферу новорічної казки створили неперевершені ведучі дійства, учні ІІ курсу математичного класу Мухін Владислав, Дика Яна, Ріпа Тетяна. Талантом перевтілення в образи  доктора Ватсона, Шерлока Холмса, Баби-Язі,  Діда Мороза та його помічників усіх вразили Попик Іван, Ковалик Павло, Назаренко Нікіта, Бочковська Анна, Манойленко Володимир, Левадний Микола та Парфьонов Глєб.

Гості свята насолоджувалися феєричними виступами ліцеїстів: мелодією, що торкалася душі, від Данила Кононяка, учня І курсу математичного класу,  чуттєвим танго від Анастасії Кузьменко (ІІ курс історичного класу) та Павла Ковалика (ІІ курс математичного класу),  віночком різдвяних пісень  на бандурі від Анни Лаврінець (І курс історичного класу), ніжним співом Крістіни Пліско (І курс лінгвістичного класу).

Влучними та дотепними були жарти учнів ІІ курсу природничого класу. Ними було  оприлюднено багато «секретів» учительського життя в чаті  Viber. Звісно ж, переписка – вигадана, проте сміх лунав справжній.  Скільки щирих дитячих емоцій (навіть у дорослих) викликав пошук подарунків-записок під сидіннями крісел. Правда неочікувано? Саме таким унікальним способом учні ІІ курсу лінгвістичного класу змогли передати теплі слова вітання та новорічні побажання кожному присутньому на цьому , без сумніву, святі добра, радості, гостинності.

Новорічний настрій  примножився, коли на сцені з’явилась весела артистична  родина природничого класу І курсу, де було і  яскраве  гадання циганочок, і неперевершена Солоха, і  запальний танок стюардес, і фінальна пісня.

Любі ліцеїсти! Нехай Новий 2018 рік принесе Вам непереможний дух, незабутні щасливі миті. Прикрасьмо світ своїми посмішками, добрими справами. Тоді усі Ваші найзаповітніші мрії обов’язково стануть реальністю!

Симан С.М, учитель математики ліцею