Понеділок, 23 жовтня 2017 19:56

Театр – це життя!

Театр – це життя, це мудрість народу, яка застигла в майстерній грі акторів. Можливо,  хтось скаже, що в епоху Інтернету театром уже нікого не здивуєш. Проте жодне 3D не в змозі зрівнятися з тим мистецтвом, якому вже тисячі років -  театральним.

У цьому ще раз переконалися учні І курсу лінгвістичного та ІІ курсу історичного класів, які 22 жовтня 2017 року відвідали виставу «Заповіт цнотливого бабія» у Національному академічному театрі російської драми  ім. Лесі Українки. У легкій, іронічній комедії розкривається глибока  тема кохання та сімейних стосунків. Вистава захопила з першої хвилини  прекрасною грою акторів та цікавим сюжетом. Особливо сподобалися чоловічі ролі у виконанні Валерія Зайцева та Сергія Озіряного. Спектакль торкається всіх струн  душі, змушує задуматися про справжні цінності людського життя. Було сказано так багато гарних фраз, які хотілося запам’ятати та цитувати.

Кожне відвідування театру – це свято, довгоочікувана подія. З почуттям щастя та задоволення учні покидали театр, щоб повернутися туди знову!

С.І. Афанасова, класний керівник І курсу лінгвістичного класу

С.І. Левченко,  класний керівник ІІ курсу історичного класу