Середа, 11 жовтня 2017 09:14

Ліцей - це престижно

У новому навчальному році учні математичного класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя навчаються за новим навчальним планом. Уперше, крім фізико-математичної групи, здійснено набір першокурсників до англо-математичної групи. У ряді дисциплін, які вивчаються, перевагу мають профільні: математика, фізика, інформатика, англійська мова.

Поряд із загальноосвітніми дисциплінами ліцеїсти мають можливість обирати курси за вибором, відвідувати факультативні заняття. Навчальний процес забезпечують високопрофесійні педагогічні працівники. Кабінети оснащені мультимедійною апаратурою. Створені комфортні умови для навчання. У першокурсників математичного класу завершився період адаптації. Сформувався дружній колектив. Частина учнів визначилася з темами наукових досліджень і приступили до роботи: Йовенко Назарій(інформатика), Русаков Андрій(фізика), Литвинець Іван(математика), частина обирають тему для поглибленого вивчення. У класі створені клуби за інтересами: футбольний, дизайнерський, фотостудія, спортивно-туристичний. Призові місця з легкої атлетики займає Андрієць Богдан. Йовенко Назарій пише вірші, Таранько Богдан – прозу, Середа Дмитро та Салій Назар відвідують танцювальні гуртки, Гурчин Олександр, Кононяко Даніїл, Йовенко Назарій навчаються в музичній школі. Усі учні відкриті, щирі, доброзичливі. Методичною проблемою класного керівника є виховання в учнів громадянської позиції щодо вивчення державної мови та використання її в усіх сферах життя. Над цим ще слід багато працювати.

Бережняк В. М.

учитель української мови