Середа, 27 вересня 2017 19:17

Конференція учасників навчально-виховного процесу

Конференція учасників навчально-виховного процесу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради

при НДУ ім. М. Гоголя

«Нормативно-правове забезпечення діяльності Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя»

26 вересня 2017 року відбулася конференція учасників навчально-виховного процесу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя. Присутніми були 22 представника від батьків, 16 учнів та 18 педагогів. На порядку денному були розглянуті питання:

1.  Нормативно–правове забезпечення діяльності ліцею.  Алєксєєнко С. Г., директор ліцею

2. Про участь ліцеїстів у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).  Кремез Т. С., заступник директора з навчально-виховної роботи

3. Презентація третього випуску книги «На крилах натхнення».   Коткова Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи

4. Подорожуємо Європою.  Кресан Н. П., учитель іноземних мов

5. Про діяльність Піклувальної ради у 2016 – 2017 навчальному році.

Козирєва М. П., голова Піклувальної ради

6. Вибори до Піклувальної ради на 2017 -2018 навчальний рік..

Директор ліцею , Алєксєєнко С. Г., ознайомила присутніх з історією створення ліцею, етапами розвитку та становлення. Зазначила, що у своїй роботі ліцей керується наступними нормативними документами: Конституцією України, Законом «Про освіту», Законом «Про мову» та Статутом ліцею. Наш заклад є експериментальним, а тема  роботи «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM - центру». Світлана Геннадіївна подякувала всім учителям та батькам за плідну й кропітку роботу, адже наш ліцей посів 51 місце серед шкіл України за результатами ЗНО.

Що собою представляє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)? Що є її метою та завданнями? Як підготувати команду до участі в цій грі? На ці та інші питання відповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Кремез Т. С.

Коткова Л. І. презентувала присутнім третій випуск книги «На крилах натхнення», познайомила з обдарованими учнями ліцею Шніп Веронікою, Яковенко Катериною, Синяк Аліною.

Кульмінацією першої частини конференції став виступ учителя іноземних мов Кресан Н. П. та перегляд відеоролика «Подорожуємо Європою».

Останнім питанням конференції були вибори членів до Піклувальної ради ліцею. Вітаємо батьків, які приступили до серйозної й цікавої роботи – співпраці з педагогічним та учнівським колективом у ролі членів Піклувальної ради.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи