Четвер, 29 грудня 2016 22:43

У світі ліцейської новорічної казки

Веселим, цікавим та непередбачуваним (з погляду на двотижневий карантин)  стало  святкування Нового року 28 грудня в актовій залі НДУ, де дружною ліцейською родиною ми побували в чарівному світі казки саме у передноворічний час, бо він є найчарівнішим, коли дорослі й діти щиро вірять у дива, котрі стають реальністю, а  найпотаємніші мрії й бажання мають властивість збуватися.

Тут були й Баба Яга з доньками та  Отморозком, і Дванадцять місяців, і Білосніжка зі своїми друзями-гномами, й новорічна Ріпка та Рукавичка, а ще, незважаючи  на холодну й морозяну погоду за вікном, новорічна атмосфера була переповнена затишком і теплом, усміхненими та доброзичливими  обличчями  викладачів,  ліцеїстів та їхніх батьків,  креативними побажаннями та, звичайно ж, подарунками від Піклувальної ради ліцею для переможціа олімпіад, конкурсів та спортивних змагань. А ліцейський парламент організував нагородження учнівських колективів у різних новорічних номінаціях грамотами, дипломами та солодкими призами.

Завершилось святкування новорічною дискотекою в студентському кафе «Юність».

Тож нехай цей казковий  вечір  запам’ятається кожному з нас як час  справжніх  чудес, можливість зробити світ трішечки добрішим  та забути про негаразди й буденні проблеми. Гарних вражень та нових звершень у Новому 2017 році!