П'ятниця, 13 січня 2017 07:23

Профорієнтаційна робота в ліцеї

13 січня 2017 року випускниця історичного класу ліцею, а нині  курсант Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) Чирик Вікторія  зустрілася з учнями ІІ курсу історичного класу. Вікторія розповіла ліцеїстам про умови вступу до академії, про факультети та спеціальності, які можна обрати для навчання, про престижність професії юриста та психолога.

Так, учні дізналися, що Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» за спеціальностями «Право» та «Психологія». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Курсанти академії з першого ж дня навчання поринають у вир цікавих подій, змістовно і цікаво в академії організовано дозвілля курсантів.  Вікторія продемонструвала учням відеоролики про навчальний заклад, у якому вона навчається  та провела анкетування серед учнів, які бажають вступити до Національної академії внутрішніх справ.