П'ятниця, 03 травня 2024 12:21

Квіти надії на підвіконнях ліцею!

(1 Голосувати)

Скільки б не говорили про порожнечу життя, іноді достатньо однієї квітки, щоб нас переконати в іншому (Анатоль Франс). В умовах постійних тривог та небезпек дуже важливо знаходити те, що допоможе заспокоїтися й навіть посміхнутися! Такими "психологами" є квіти! Їх чарівність, розмаїтість не тільки створює красу, але й торкається людських душ. У цьому змогли переконатися й учні математичного А класу, які за підтримки батьків, а також у дружній співпраці з учнями 1 курсу математичного класу та працівниками ліцею прикрасили підвіконня закладу чарівними квітами. У кожну пелюсточку було вкладено частинку любові, щирості й тепла. Тепер пишний цвіт буде не тільки окрасою й спогадом про учнів, але й квітуватиме для ліцеїстів, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну!

Марина БУРЛЬОВА, класний керівник учнів 2 курсу математичного А класу