Середа, 28 лютого 2024 18:43

Інтерактив "Секрети комфортного спілкування"

"Доброго дня! Раді вітати Вас у ліцеї..." Такими словами сьогодні розпочався захід присвячений комфортному спілкуванню, який провели вчителі ліцею: Диченко Вікторія, Орленко Наталія та Філь Ганна. Протягом нього ведучі активно розповідали про всі аспекти спілкування та давали поради. Захід був сповнений веселими конкурсами, руханкою та творчими завданнями. Дев'ятикласники мали змогу познайомитися один з одним, завдяки грі "Мій друг/подруга сказав(ла) б про мене.. ". Також учні мали змогу програти в гру "Правда-неправда", під час якої дізналися багато нового про етикет спілкування .

Між конкурсами була проведена енергійна руханка, яка допомогла набратися сил. Руханку показували учениці 2 курсу природничого класу.

В кінці ж заходу відбулася робота в групах. Учням роздали ватман з сонечком, на якому вони змогли написати, що ж для них комфортне спілкування. Зустріч пройшла пізнавально та весело, а це найголовніше для того, щоб сказати, що вона була неймовірна!

учениця 2 курсу природничого класу Мартиненко Інна