Неділя, 04 лютого 2024 22:07

Неймовірна зірка

Ви можете сказати, що ви щасливі? Я можу! Ви відчуваєте насолоду від життя? Я відчуваю! Ви залюблені в свою роботу? Я – так!!!! Хтось скаже: як можна бути оптимістом, коли кожного року одне й  те саме! Учні, пари, перерви, колеги… Так от, друзі, кожного року відбувається щось нове: нові знайомства, нові обличчя, нові посмішки, нові учні з неймовірним креативом, нові зустрічі…

Нова зустріч -  це завжди відповідально, трепетно, чарівливо. Зі мною саме так і трапилося. Ще до початку навчального року я чула прізвище однієї дівчинки, яка була переможницею багатьох олімпіад і конкурсів. Так хотілося, щоб вона вчилася саме в нас, у ліцеї. Диво сталося. Володимира, так звуть ту саму дівчинку, навчається зараз у ліцеї. Спілкування з нею вам ніколи не набридне, адже розмова з розумною людиною вас буде тільки надихати, давати заряд енергії на довгий час. Міра – це фізик з душею лірика, математик – із неймовірною посмішкою, дівчинка, яка з гордо піднятою головою, долає життєві труднощі й ніколи не жаліється на якісь негаразди. Дякуючи своїй наполегливості, допитливості, Міра виборює перші місця на олімпіадах із математики, фізики, української мови та літератури, веде першість і в міжнародних мовно-літературних конкурсах. Я пишаюся тим, що серед зірок ліцею з'явилася й сяє неймовірна зірка з прекрасним іменем Володимира.

Учитель української літератури ТЕТЯНА ДАНЬШИНА

Галерея зображень