П'ятниця, 02 лютого 2024 07:24

ВПЕРЕД і ВГОРУ!

Успіх завжди мають ті, хто наполегливо й невтомно працюють, не бояться труднощів і помилок, ті хто впевнено й цілеспрямовано йдуть до своєї мети. Саме такий шлях розпочали й наші юні науковці, здобувши перемоги на першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Протягом двох років 17 ліцеїстів створювали дослідницькі проєкти, кожен з яких має неабияку цінність у різноманітних наукових галузях. Під час захисту робіт учні ліцею продемонстрували високий рівень знань, умінь і навичок й вибороли призові місця:

Ковтун Євген, учень ІІ курсу математичного Бкласу (відділення Фізики і астрономії

секція: Астрономія) - 1 місце. Науковий керівникШевчук Олександр Григорович.

Шугайов Станіслав, учень ІІ курсу математичного А класу (відділення Інженерії та матеріалознавства, секція: Автоматизація та робототехніка) - 1 місце. Науковий керівникКіндєєв Павло Вікторович.

Дубровний Михайло, учень ІІ курсу математичного А класу (відділення Математики, секція: Математика ) - 1 місце. Науковий керівникСиман Світлана Михайлівна.

Литовченко Богдана, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Хімії та біології, секція: Агрономія) - 1 місце. Науковий керівник к.б.н. Гавій Валентина Миколаївна.

Чуприна Катерина, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Хімії та біології, секція: Загальна біологія) - 1 місце. Науковий керівник Кедров Борис Юрійович.

Рубан Владислав, учень ІІ курсу природничого класу (відділення Хімії та біології, секція: Зоологія) - 1 місце. Науковий керівник Кедров Борис Юрійович.

Хорєва Марія, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Хімії та біології, секція: Органічна хімія та біохімія) - 1 місце. Науковий керівник к.х.н. Москаленко Олег Вадимович.

Шаулко Марина, учениця ІІ курсу історичного класу (відділення Філософії та суспільствознавства, секція: Релігієзнавство) - 1 місце. Науковий керівник к.п.н. Желіба Олександр Володимирович;

Литовченко Валерія, учениця ІІ курсу історичного класу (відділення Філософії та суспільствознавства, секція: Філософія) - 1 місце. Науковий керівник к.п.н. Желіба Олександр Володимирович.

Татаренко Богдан, учень ІІ курсу історичного класу (відділення Історії, секція: Всесвітня історія) - 1 місце. Науковий керівник к.і.н Мицик Лариса Миколаївна.

Гордієнко Тимур, учень ІІ курсу історичного класу (відділення Історії, секція: Етнологія) - 1 місце. Науковий керівник к.і.н. Мицик Лариса Миколаївна.

Мотяш Катерина, учениця ІІ курсу лінгвістичного класу (відділення Філологія, секція: Англійська мова та англомовна література) - 1 місце. Науковийкерівник к.ф.н. Талавіра Наталія Михайлівна.

Франчук Вікторія, учениця ІІ курсу лінгвістичного класу (відділення Філологія, секція: Українська мова) - 1 місце. Науковийкерівник Бурльова Марина Сергіївна.

Москаленко Олександра, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Хімії та біології, секція: Ботаніка) – ІІ місце. Науковий керівник к.б.н. Лобань Лариса Олексіївна.

Мачача Дмитро, учень ІІ курсу історичного класу (відділення Історії, секція: Історичне краєзнавство) – 1І місце. Науковий керівник к.п.н. Желіба Олександр Володимирович.

Плотнікова Поліна, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Екології та аграрних наук, секція: Охорона довкілля та раціональне природокористування) – ІІІ місце. Науковий керівник к.б.н. Лобань Лариса Олексіївна.

Пархоменко Дар’я, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення Екології та аграрних наук, секція: Екологія) - ІІІ місце. Науковий керівник к.б.н. Кузьменко Людмила Петрівна.

Наші дослідники здобули безцінний досвід, який у майбутньому стане в пригоді під час навчання у закладах вищої освіти.

Пишаємося юними науковцями! Дякуємо керівникам за плідну співпрацю й високі результати! Бажаємо й далі прямувати до перемог та йти шляхом, який веде лише ВПЕРЕД і ВГОРУ!!!