Середа, 31 січня 2024 07:16

Права+обов'язки=правовий статус

У рамках Тижня громадянсько-правового виховання психологом ліцею Світланою Солдатенко та класним керівником 1 курсу математичного класу Світланою Афанасовою було проведено годину спілкування з елементами тренінгу. Спочатку учні пригадали нормативно-правову базу, на яку вони можуть спиратися під час відстоювання своїх прав. Далі виконали психологічну вправу, яка дуже яскраво показала зміну емоційного стану людини, коли спочатку вона отримує багато прав, а потім ці права кимось порушуються або навіть відбираються. Також ліцеїсти проаналізували, куди й до кого вони можуть звернутися у випадку порушення їхніх прав. У другій половині заходу учні в інтерактивному форматі називали свої обов'язки.

Підсумком години спілкування стало формулювання такого меседжу "Знай свої права! Відстоюй їх асертивно! Не забувай про свої обов'язки! Виконуй їх відповідально!".

Світлана Солдатенко, психолог, Світлана Афанасова, класний керівник 1 курсу математичного класу

Галерея зображень