Четвер, 18 січня 2024 19:55

Ліцей вітає нових друзів

Під такою назвою у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя пройшла пізнавально – ігрова година  для 9- класників шкіл міста. Вона була проведена класними керівниками математичних та історичного класів.

Спочатку представники профільних класів поділилися враженнями від навчання в ліцеї та вивели формулу успіху ліцеїста. Цікавий інтерактивний квіз розкрив усі спектри креативності, уяви, обізнаності учнів, надав можливість проявити лідерські якості та просто ближче познайомитися. Запитання вікторини стосувалися різних наук: біології, хімії, фізики, математики та англійської мови. Аби визначити команду – переможця, учасникам були запропоновані також і декілька запитань відкритого типу. Вони вимагали повної обґрунтованої відповіді. Ведучі заходу, учні І курсу математичного класу Каріна Вовк та Катерина Павловська  були на висоті та показали неабияке вміння працювати з аудиторією. Справедливе журі у складі представників від різних профілів визначили переможця. Ним стала команда « Сонечки». Вірш Ліни Костенко «Життя іде, і все без коректур...» у виконанні вчительки української літератури Т.М. Даньшиної викликав справжні овації.

Захід пройшов у  теплій, святковій атмосфері та подарував незабутні емоції гостям та господарям свята.

Катерина Павловська -учениця І курсу математичного класу

Світлана Афанасова – класний керівник І курсу математичного класу