Понеділок, 25 грудня 2023 08:54

Не змінюються традиції, змінюється формат

Напередодні різдвяно-новорічних свят та канікул у ліцеї підводяться підсумки діяльності закладу за І семестр. За їх результатами традиційно проводиться урочисте  нагородження учнів ліцею.  На урочистостях були відзначені ліцеїсти-переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів  (цьогоріч в олімпіадах з 12 навчальних дисциплін брали участь 55  ліцеїстів, з яких 48 посіли призові місця) та навчальних конкурсів (Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка), активні учасники ліцейського парламенту, ініціативний актив класів, переможці ліцейських спортивних змагань (турнірів з футболу та волейболу), рої-учасники ліцейського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасники літературних і мистецьких національно-патріотичних акцій бібліотеки ліцею. Учні отримали грамоти та подяки, а від Піклувальної ради індивідуальні  заохочення.

Ліцей залишається вірним своїй традиції – підтримуємо інтелектуальну, креативну, ініціативну молодь, просто змінюємо формат проведення заходу відповідно до вимог часу. Тож, вперед і вгору, до нових звершень!