Вівторок, 21 листопада 2023 09:01

Вірю в майбутнє твоє, Україно!

(1 Голосувати)

Протягом жовтня в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під назвою "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" У рамках заходу бібліотекарем ліцею було оформлено тематичну полицю зі зразків публіцистичної літератури "Українська держава та її національна символіка", а також оформлено бібліотечний плакат "Люби Україну не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя!"До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек активно долучилися й ліцеїсти. Учні 1 курсу математичного, історичного, природничого та лінгвістичного класів, а також 2 курсу математичного А, математичного Б, природничого, історичного та лінгвістичного класів створили патріотичні малюнки, інформаційні листівки та есе для творчої мозаїки "Україна починається з тебе!" Літературний перфоманс віршів, авторської прози, пісень та хореографічних постановок подарували учні 1 курсу історичного та 2 курсу природничого й математичного А класів. До Дня української писемності та мови ученицею 2 курсу математичного А класу був "складений" бібліопазл із визначних фактів та подій історії української писемності. Учні 2 курсу природничого класу провели годину спілкування "Вірю в майбутнє твоє, Україно", а математики А запросили до літературної кав'ярні, де "щасливі люди читають книжки і п'ють каву". Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек завершилося цінним подарунком книжок від учнів 1 курсу математичного та 2 курсу математичного А класу. Щиро дякую ліцеїстам та класним керівникам за активну участь, неймовірну творчість, а найголовніше за те, що кожна робота була здійснена з Україною в серці!

Тетяна ДАНИШ, бібліотекар