П'ятниця, 06 жовтня 2023 20:32

У єдності - наша сила

(1 Голосувати)

Сьогодні ліцей радісно зустрічав девʼятикласників, котрі виявили бажання взяти участь у заході «Everywhere at home with English». Учні з різних шкіл нашого міста зібралися в колі однодумців та любителів англійської мови. З величезним запалом та інтересом вони перевіряли знання у галузі країнознавства, згадували англомовні держави, особливості їх культур, традицій. Інтерактивні вправи, підібрані вчителями англійської мови, сприяли розширенню кругозору учнів та викликали неабиякий інтерес. Учні дізналися багато нового про англомовні країни та мали змогу поспілкуватися іноземною. Змагання згуртували, забезпечили веселе, цікаве дозвілля у дружньому колі, незважаючи на те, що це була їхня перша зустріч. Запальні ведучі були справжньою душею компанії. Вони співали, танцювали, імпровізували, всіляко заохочували гостей до участі в конкурсах. Їм вдалося заволодіти настроєм цілого колективу! На обличчях дітей сяяли усмішки, у класній кімнаті лунав радісний сміх. Тож цей захід можна повністю ототожнити з відпочинком із користю.

У єдності - наша сила, памʼятаймо це!

Володимира Гавриш – учениця І курсу математичного класу

Світлана Афанасова – учитель англійської мови