Середа, 04 жовтня 2023 18:01

Найкращі ліки для душі

(1 Голосувати)

Ніщо так не піднімає настрій, милує око та зігріває душу, як наші домашні улюбленці.  У Всесвітній день тварин учні 1 курсу лінгвістичного класу разом зі своїм класним керівником та психологом Світланою Володимирівною займалися зоотерапією. Звичайно, це жарт, але ефект від перегляду презентації з собачками, котиками, свинками, папугами та іншими домашніми тваринками ліцеїстів був неймовірним. Відгадуючи за описом та цікавими фактами про домашнього улюбленця, кому він належить, учні отримали величезний заряд позитивних емоцій, стабілізували свій емоційний стан після повітряної тривоги та покращили настрій на увесь день.

Підсумком сьогоднішнього заходу став меседж: «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили!»

Класний керівник, психолог Світлана Солдатенко