Середа, 15 березня 2023 15:25

«Рівний рівному»

(1 Голосувати)

15 березня 2023 року на годині спілкування в рамках тематичного тижня «Жінки, знайте свої права!» учні 2 курсу лінгвістичного класу піднімали цікаві та актуальні питання сьогодення. Зокрема, обговорили стереотипи, які існують у нашому суспільстві по відношенню як до чоловіків, так і до жінок. Проаналізували динаміку розвитку чи, навпаки, руйнування таких стереотипів, виявили причини їх виникнення та шляхи профілактики. Після того, як свої думки з обговорюваної теми висловили і хлопці, і дівчата, усі змогли дійти єдиного висновку, а саме: для того, щоб у суспільстві існувало рівноправ’я та була відсутня дискримінація за будь-якими ознаками, люди повинні з повагою ставитися один до одного, виховувати та показувати на власному прикладі почуття шанобливого ненасильницького ставлення у сім’ї, садочку, освітньому закладі, дотримуватися правил асертивної поведінки, коли, відстоюючи свої права, людина не порушує прав іншої людини.

Світлана Солдатенко, класний керівник учнів 2 курсу лінгвістичного класу

Галерея зображень