П'ятниця, 10 березня 2023 10:10

Принципи безпеки під час збройного конфлікту

Уже понад рік в Україні тривають бойові дії. Майже щодня лунають тривоги, а це означає, що на кожного з нас постійно «чатує» небезпека. Усе частіше ми чуємо та дізнаємося про випадки ситуацій, у яких страждають діти через необережність або ж відсутність необхідних знань щодо поведінки в разі виявлення невідомого об’єкта чи вибухонебезпечного предмета. Саме підлітки є категорією суспільства найбільш вразливою в умовах збройного конфлікту. Тому, щоб «озброїти» необхідними знаннями учнів 1 курсу лінгвістичного класу, була проведена зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні».

Працівники розповіли  про різні типи небезпеки, яка може виникнути навіть у неочікуваних для дітей місцях; назвали об’єкти інфраструктури, перебування в зоні яких може нести загрозу для життя та здоров’я, а також ознайомили з рядом предметів, під якими можуть «маскуватися» міни. Разом з учнями був  вибудуваний чіткий алгоритм дій поведінки в разі будь-якої небезпеки в умовах збройного конфлікту.

Оксана ЛЕПЬОШКІНА, класний керівник учнів 1 курсу лінгвістичного класу

Галерея зображень