П'ятниця, 10 березня 2023 09:31

Мінна безпека: знати і виконувати!

Питання безпеки на сьогоднішній день неймовірно актуальне, адже в умовах воєнного стану небезпечні «підводні камені» можуть трапитися будь-де і будь з ким. З метою попередження та уникнення такої небезпеки, особливо того, що стосується вибухонебезпечних предметів, які можуть бути замасковані під звичайні побутові речі, з учнями 1 курсу математичного А класу була проведена година спілкування у вигляді круглого столу. Ще напередодні Нового року з працівниками Центру протимінної діяльності Держспецтрансслужби Міністерства оборони України була організована зустріч, під час якої дітей ознайомили з типами вибухонебезпечних предметів, ризиками на них натрапити, а також детально ознайомлено з алгоритмом дій у разі мінної небезпеки. Тому під час круглого столу для математиків було змодельовано різноманітні ситуації, у яких діти мали правильно продумати свою поведінку. Крім того, кожен отримав пам’ятки з послідовністю кроків щодо уникнення такої небезпеки.

Марина БУРЛЬОВА, класний керівник учнів 1 курсу математичного А класу