П'ятниця, 03 березня 2023 11:09

Підлітки. Закон. Відповідальність.

Саме такий взаємозв'язок понять на сьогоднішній день є одним із актуальних питань для суспільства та держави, адже покоління молоді - це майбутнє, яке має будуватися на знанні прав, обов'язків, і звичайно, розумінні та ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Про значення останньої в рамках Тижня правової безпеки з учнями 1 курсу математичного А класу був проведений правовий лікбез "Підлітки. Відповідальність". Діти змогли вибудувати піраміду, основою якої є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, а рівними сторонами - ПРАВДА та ЗАКОН. Детальніше про права та обов'язки підлітків, а також типові ситуації правопорушень серед молоді змогла змоделювати інспектор сектору ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, сержант поліції Маленко Тетяна Валеріївна. Особливу увагу було приділено поширенню молодіжного руху "Редан" та методам уникнення таких об'єднань. Учні не просто були пасивними слухачами, але й висловлювали думки, демонстрували знання своїх прав та обов'язків, а також ставили важливі питання, які хвилюють підлітків на сьогоднішній день. Подібна роз'яснювальна робота за участю інспектора ювенальної превенції була проведена й з батьками учнів, адже саме дорослі несуть відповідальність за дії своїх дітей до досягнення ними віку 16 років. "Діти - це ваше обличчя", - наголосила сержант. А обличчя дітей - це їх дії та вчинки!

Бурльова Марина, класний керівник 1 курсу математичного А класу