Субота, 12 листопада 2022 09:51

Співдружність наук - шлях до успіху

Ліцей - це велика дружняродина. Сьогодні в стінах закладу відбулася надзвичайно цікава подія - до нас завітали дев’ятикласники, творчі, веселі, неповторні.

Ведучі з головою занурили наших гостей у світ знань. Ліцеїсти поділилися секретами успіху та дали певні рекомендації щодо навчання. Далі – найцікавіше: дев’ятикласники  об’єдналися  у дві команди для участі у грі. На них чекала вікторина, що складалася з  двох раундів. Перший – короткі відповіді на тестові питання з різних дисциплін: з математики, фізики, хімії, англійської мови та біології. У другому раунді потрібно було дати розгорнуту відповідь на п’ять  запитань. Журі пильно слідкувало, щоб гра була чесною та справедливою. Команди продемонстрували  ерудицію та креатив. Щоб вечір став незабутнім Катерина Боришкевич, учениця 1 курсу природничого класу, виконала запальну пісню, під яку «танцювали» всі присутні. За підрахунками балів їх кількість у команд була майже однаковою, переможець випередив конкурента всього на один бал. Але це було не головне, адже , всі отримали гарні враження та дізналися щось нове. Дякуємо організаторам та учасникам зустрічі.

Пархоменко Дар'я, учениця 1 курсу природничого класу

Галерея зображень