Вівторок, 31 травня 2016 05:45

День Європи

28 травня учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя брали участь у багатогранній Євровулиці. Лінгвістичний клас та викладачі іноземних мов презентували культуру й традиції сонячної Іспанії –  неповторної суміші яскравих міст, чудових пейзажів і унікальних історичних пам'яток. Корида, апельсини, танці фламенко – все це заполонило серця перехожих, що з цікавістю спостерігали за прекрасним дійством. Учні ліцею провели майстер-клас ніжинцям, аби навчити кожного охочого  виконувати іспанський народний танець, допомогли діткам власноруч створити справжнього бика й питали людей, скільки ж в світі все-таки тих сортів апельсинів! Посмішки, аплодисменти, сміх і захопливі погляди запам’яталися всім, хто відвідав Гоголівську травневого ранку.