Середа, 08 грудня 2021 16:39

Наукові здобутки учнів ліцею

Учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя активно долучаються до наукової роботи та вирішення низки екологічних проблем міста.

Виконання екологічних проєктів та написання наукових робіт Малої академії наук дозволяє ліцеїстам оволодіти специфікою планування та виконання наукової роботи. Крім того, істотно розширює кругозір учня, формує вміння аналізувати і синтезувати  інформацію, формує навички щодо оформлення, викладу та презентації власних наукових досліджень. Ці знання завжди стануть у пригоді для студента будь-якого вишу при написанні курсових, дипломних, магістерських робіт.

Варто відмітити значні здобутки у царині природничих наук учнів ліцею.  Випускник природничого класу Степаненко Назар є переможцем II етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (м. Чернігів, 2019 р.), та дипломантом (диплом II ступеня) МАН, секція екології (м. Чернігів, 2020 р.). Тема дослідження: «Використання методу біоіндикації для визначення якості питної води». Матеріали роботи презентовані на міжнародній конференції «Modern science, practice, society», Boston, USA 2020.

Випускниця природничого класу Ручка Оксана є переможницею I етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (м. Ніжин, 2020 р.), має диплом II ступеняII етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (м. Чернігів, 2020 р.) та дипломантом (диплом III ступеня) МАН, секція екології (м. Чернігів, 2021 р.). Тема дослідження: «Графський парк: минуле та сучасність». Матеріали роботи були презентовані на міжнародній конференції  «Scientific basesof solving of the modern tasks», Frankfurt am Main,Germany 2020.

Пишаємося вагомими здобутками наших випускників і сподіваємося що учні ліцею продовжать ці традиції. За наукою майбутнє!

Кузьменко Людмила, вчитель біології та екології

Галерея зображень