Середа, 20 квітня 2016 06:32

Семінар для вчителів фізичної культури шкіл міста

20 квітня 2016 р. у Ніжинському ліцеї відбувся семінар для вчителів фізичної культури шкіл міста з теми «Використання інтерактивних технологій на заняттях з фізичної культури для учнів старшої школи». В рамках семінару було проведено показове заняття кандидатом педагогічних наук, учителем ліцею Щербаком П.І. з теми «Спортивні ігри (гра у флорбол), на якому педагог продемонстрував  присутнім нову спортивну гру –флорбол. Учитель розказав історію виникнення гри, ознайомив учнів з її правилами, відпрацював навички поводження зі спортивним інвентарем. Набуті навички учні продемонстрували під час гри. Учитель фізичної культури Сипченко Ф.С. поділився з учителями шкіл міста досвідом роботи з теми ««Використання інтерактивних технологій на заняттях з фізичної культури для учнів старшої школи», розповів про методи і засоби, які він використовує на заняттях, про матеріальну базу, яка є в розпорядженні вчителів. Також заступником директора з навчально-виховної роботи Крапив'янською Л.В. були представлені присутнім напрямки позакласної роботи з фізичного виховання та результати, які здобувають учні під час спортивних змагань у ліцеї та в місті. Наприкінці семінару відбулось обговорення та підбиття підсумків семінару. Вчителі ділилися враженнями від побаченого, проаналізували проведене заняття.