П'ятниця, 01 жовтня 2021 20:00

День особливий…

Учителю! Ти йдеш по цій землі
І слід стає твій крок за кроком
Яскравим вогником у сутінках пітьми,
А все життя для тебе є уроком.

День учителя… Це свято завжди хвилююче та зворушливе як для вчителів, так і для учнів. Сьогодні ліцеїсти постарались на славу, аби їхні наставники отримали незабутні враження.

Підготовка розпочалася задовго до свята: учні 2 лінгвістичного попередньо взяли інтерв’ю у своїх викладачів, щоби потім презентувати його, кумедно змонтувавши.

Сьогодні ж вранці ліцеїсти зустріли педагогів, даруючи їм іменні солодкі сувеніри для гарного настрою. Живі емоції відразу фіксувалися на відео. Чудові світлини було зроблено також біля святкової фотозони в холі ліцею.

А після занять на вчителів чекала святкова програма. І ось тут вони гарненько відпочили на завершення робочого дня! Граючи в «було-не було», наші педагоги мали змогу більше дізнатися одне про одного, а учні вивідати деякі їхні секретики. Під час розваги «Чарівний мікрофон» усі присутні надривали животи від влучних музикальних нарізок для кожного з педагогів.

Після запальних конкурсів захід продовжився ліричною нотою: діти присвятили пісню своїм викладачам, наповнивши її найщирішими побажаннями.

І наостанок пролунав феєричний вибух із кульок! А все задля того, щоби дістати своє чарівне передбачення.

Цей день був насичений подіями, а головне – емоціями, адже вони найкращий подарунок!

Від імені усіх ліцеїстів ще раз вітаємо наших неймовірних вчителів з професійним святом та бажаємо усього найкращого словами нашої пісні:

Хочем багато вам сказати

сердечних слів подяки.

Любі вчителі,

Бажаєм вам наснаги,

Щастя, здоров’я, миру,

злагоди в сім’ї

Ви – наші море й вітрила,

Ви – наші небо і крила,

Ви – наші мудрість і сила.

Ви нас усьому навчили.

Ви для нас батько і мати,

Міцно би вас обійняти.

Ми – назавжди ваші діти,