Четвер, 21 квітня 2016 11:14

«День цивільного захисту» в ліцеї

(1 Голосувати)

19 квітня 2016 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя відбувся День цивільного захисту. Метою проведення якого було:

- закріплення практичних знань дій педагогічного складу та учнів ліцею під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- проведення перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти щодо захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій;

- формування та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей.

Цей день в ліцеї розпочався урочистою лінійкою, на якій вшанували пам’ять трагічних квітневих подій 1986 року – Чорнобильської катастрофи, оголосили план проведення «Дня цивільного захисту». В кожному класі були проведені бесіди, присвячені діям учнів у надзвичайних ситуаціях.

Після сигналу «Увага, всім!», учнівський, педагогічний колективи організовано, без паніки в засобах індивідуального захисту покинули приміщення ліцею за 1 хвилину 50 секунд і вишукувались на  лінійку. Директор ліцею Алєксєєнко Світлана Геннадіївна – начальник цивільного захисту, підвела підсумки «Дня цивільного захисту».